devilpage21
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
simce
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Musze przyznać że real ma chyba najwiecej kibiców w przedziale wiekowym 12-15 lat tragedia tyle napinki ze strony kibiców jakiegoś klubu dawno nie widziałem
ps:wygranym dzsiejszego meczu jest eto niesamowita historia a co do ibrahimowicia kowalczyk w studiu dobrze powiedział najszybszy sprint wykonał jak schodził z boiska;]
pozdro
0
Musze przyznać że real ma chyba najwiecej kibiców w przedziale wiekowym 12-15 lat tragedia tyle napinki ze strony kibiców jakiegoś klubu dawno nie widziałem
ps:wygranym dzsiejszego meczu jest eto niesamowita historia a co do ibrahimowicia kowalczyk w studiu dobrze powiedział najszybszy sprint wykonał jak schodził z boiska;]
pozdro
0
w sumie to największym wygrany tego dwumeczu oczywiscie jesli inter was przejdzie jest eto ktory zagra 3 raz w finale ligi mistrzów i bedzie miał szanse aby w każdym finale champions zdobyc gola ale to gdybanie czysto retoryczne
Z drugiej strony kto by z was sie spodziewał po wymianie ibrahimovic-eto że lepiej na tym wyjdzie inter no kto?
0
gratulacja drugiego tytułu z rzędu w lidze mistrzow a co do meczu manu sedzia nie powinnien dawac czerwonej kartki a jak juz pokazal to tak samo po ataku na valencie czerwień powina byc
pozdro
0
Jak widać po moim nicku jestem kibicem united i chcialem napisac o swoistym fenomenie zarowno waszej stronki jka i realu madryt patrzac na liczbe komentarzy na wasze stronce jak i realu i porownujac ją ze stronkom manu jestem w szoku bo na żadnej stronce sporowej nie widzialem tylu komentarzy co u was i u realu prosty przyklad bo waszym ostatnim meczu ligowym okolo 1000 komentarzy naprawde szacun nasza strona bedzie musiala jescze bardzo duzo funkcjonowac zeby bylo tak dużo wpisow szacun
pozdro