Musze przyznać że real ma chyba najwiecej kibiców w przedziale wiekowym 12-15 lat tragedia tyle napinki ze strony kibiców jakiegoś klubu dawno nie widziałem
ps:wygranym dzsiejszego meczu jest eto niesamowita historia a co do ibrahimowicia kowalczyk w studiu dobrze powiedział najszybszy sprint wykonał jak schodził z boiska;]
Musze przyznać że real ma chyba najwiecej kibiców w przedziale wiekowym 12-15 lat tragedia tyle napinki ze strony kibiców jakiegoś klubu dawno nie widziałem
ps:wygranym dzsiejszego meczu jest eto niesamowita historia a co do ibrahimowicia kowalczyk w studiu dobrze powiedział najszybszy sprint wykonał jak schodził z boiska;]
w sumie to największym wygrany tego dwumeczu oczywiscie jesli inter was przejdzie jest eto ktory zagra 3 raz w finale ligi mistrzów i bedzie miał szanse aby w każdym finale champions zdobyc gola ale to gdybanie czysto retoryczne
Z drugiej strony kto by z was sie spodziewał po wymianie ibrahimovic-eto że lepiej na tym wyjdzie inter no kto?
gratulacja drugiego tytułu z rzędu w lidze mistrzow a co do meczu manu sedzia nie powinnien dawac czerwonej kartki a jak juz pokazal to tak samo po ataku na valencie czerwień powina byc
Jak widać po moim nicku jestem kibicem united i chcialem napisac o swoistym fenomenie zarowno waszej stronki jka i realu madryt patrzac na liczbe komentarzy na wasze stronce jak i realu i porownujac ją ze stronkom manu jestem w szoku bo na żadnej stronce sporowej nie widzialem tylu komentarzy co u was i u realu prosty przyklad bo waszym ostatnim meczu ligowym okolo 1000 komentarzy naprawde szacun nasza strona bedzie musiala jescze bardzo duzo funkcjonowac zeby bylo tak dużo wpisow szacun
Jak widać po moim nicku jestem kibicem united i chcialem napisac o swoistym fenomenie zarowno waszej stronki jka i realu madryt patrzac na liczbe komentarzy na wasze stronce jak i realu i porownujac ją ze stronkom manu jestem w szoku bo na żadnej stronce sporowej nie widzialem tylu komentarzy co u was i u realu prosty przyklad bo waszym ostatnim meczu ligowym okolo 1000 komentarzy naprawde szacun nasza strona bedzie musiala jescze bardzo duzo funkcjonowac zeby bylo tak dużo wpisow szacun
Musze przyznać że real ma chyba najwiecej kibiców w przedziale wiekowym 12-15 lat tragedia tyle napinki ze strony kibiców jakiegoś klubu dawno nie widziałem
ps:wygranym dzsiejszego meczu jest eto niesamowita historia a co do ibrahimowicia kowalczyk w studiu dobrze powiedział najszybszy sprint wykonał jak schodził z boiska;]
gratulacja drugiego tytułu z rzędu w lidze mistrzow a co do meczu manu sedzia nie powinnien dawac czerwonej kartki a jak juz pokazal to tak samo po ataku na valencie czerwień powina byc
Musze przyznać że real ma chyba najwiecej kibiców w przedziale wiekowym 12-15 lat tragedia tyle napinki ze strony kibiców jakiegoś klubu dawno nie widziałem
ps:wygranym dzsiejszego meczu jest eto niesamowita historia a co do ibrahimowicia kowalczyk w studiu dobrze powiedział najszybszy sprint wykonał jak schodził z boiska;]
w sumie to największym wygrany tego dwumeczu oczywiscie jesli inter was przejdzie jest eto ktory zagra 3 raz w finale ligi mistrzów i bedzie miał szanse aby w każdym finale champions zdobyc gola ale to gdybanie czysto retoryczne
Z drugiej strony kto by z was sie spodziewał po wymianie ibrahimovic-eto że lepiej na tym wyjdzie inter no kto?
Komentarze
0
Musze przyznać że real ma chyba najwiecej kibiców w przedziale wiekowym 12-15 lat tragedia tyle napinki ze strony kibiców jakiegoś klubu dawno nie widziałem
ps:wygranym dzsiejszego meczu jest eto niesamowita historia a co do ibrahimowicia kowalczyk w studiu dobrze powiedział najszybszy sprint wykonał jak schodził z boiska;]
pozdro
0
Musze przyznać że real ma chyba najwiecej kibiców w przedziale wiekowym 12-15 lat tragedia tyle napinki ze strony kibiców jakiegoś klubu dawno nie widziałem
ps:wygranym dzsiejszego meczu jest eto niesamowita historia a co do ibrahimowicia kowalczyk w studiu dobrze powiedział najszybszy sprint wykonał jak schodził z boiska;]
pozdro
0
w sumie to największym wygrany tego dwumeczu oczywiscie jesli inter was przejdzie jest eto ktory zagra 3 raz w finale ligi mistrzów i bedzie miał szanse aby w każdym finale champions zdobyc gola ale to gdybanie czysto retoryczne
Z drugiej strony kto by z was sie spodziewał po wymianie ibrahimovic-eto że lepiej na tym wyjdzie inter no kto?
0
gratulacja drugiego tytułu z rzędu w lidze mistrzow a co do meczu manu sedzia nie powinnien dawac czerwonej kartki a jak juz pokazal to tak samo po ataku na valencie czerwień powina byc
pozdro
0
Jak widać po moim nicku jestem kibicem united i chcialem napisac o swoistym fenomenie zarowno waszej stronki jka i realu madryt patrzac na liczbe komentarzy na wasze stronce jak i realu i porownujac ją ze stronkom manu jestem w szoku bo na żadnej stronce sporowej nie widzialem tylu komentarzy co u was i u realu prosty przyklad bo waszym ostatnim meczu ligowym okolo 1000 komentarzy naprawde szacun nasza strona bedzie musiala jescze bardzo duzo funkcjonowac zeby bylo tak dużo wpisow szacun
pozdro
0
Jak widać po moim nicku jestem kibicem united i chcialem napisac o swoistym fenomenie zarowno waszej stronki jka i realu madryt patrzac na liczbe komentarzy na wasze stronce jak i realu i porownujac ją ze stronkom manu jestem w szoku bo na żadnej stronce sporowej nie widzialem tylu komentarzy co u was i u realu prosty przyklad bo waszym ostatnim meczu ligowym okolo 1000 komentarzy naprawde szacun nasza strona bedzie musiala jescze bardzo duzo funkcjonowac zeby bylo tak dużo wpisow szacun
pozdro
0
Musze przyznać że real ma chyba najwiecej kibiców w przedziale wiekowym 12-15 lat tragedia tyle napinki ze strony kibiców jakiegoś klubu dawno nie widziałem
ps:wygranym dzsiejszego meczu jest eto niesamowita historia a co do ibrahimowicia kowalczyk w studiu dobrze powiedział najszybszy sprint wykonał jak schodził z boiska;]
pozdro
0
gratulacja drugiego tytułu z rzędu w lidze mistrzow a co do meczu manu sedzia nie powinnien dawac czerwonej kartki a jak juz pokazal to tak samo po ataku na valencie czerwień powina byc
pozdro
0
Musze przyznać że real ma chyba najwiecej kibiców w przedziale wiekowym 12-15 lat tragedia tyle napinki ze strony kibiców jakiegoś klubu dawno nie widziałem
ps:wygranym dzsiejszego meczu jest eto niesamowita historia a co do ibrahimowicia kowalczyk w studiu dobrze powiedział najszybszy sprint wykonał jak schodził z boiska;]
pozdro
0
w sumie to największym wygrany tego dwumeczu oczywiscie jesli inter was przejdzie jest eto ktory zagra 3 raz w finale ligi mistrzów i bedzie miał szanse aby w każdym finale champions zdobyc gola ale to gdybanie czysto retoryczne
Z drugiej strony kto by z was sie spodziewał po wymianie ibrahimovic-eto że lepiej na tym wyjdzie inter no kto?