O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Carles Puyol, Steven Gerrard, Ronaldinho
  • Ulubione zespoły Barcelona, Liverpool FC
  • Barcelonie kibicuję od 2001

Statystyki

  • Dni w serwisie 4455
  • Liczba komentarzy 1031
  • Polecenia 549

Komentarze

4

@kejdzi Uważaj jak odpisujesz. Zaraz się dowiesz od autora, że się nie znasz na piłce, a on się zna xD zrobi to w stylu lania wody aż do dużej objętości tekstu, by nie było wiadome, do czego się odnosić.

1

@revolution33 No ale on współtworzył ten wspaniały Bayern. Odnośnie do Moraty to spójrz na jeden zgrzyt - liczby. 578 meczy i 215 goli kontra 828 meczy i 593 gole wg Wikipedii na stan dzisiejszy.

0

@maroon twojego odczłowieczenia.

7

Bardzo dobra decyzja. Klub to nie tylko gablota z tytułami, ale również wartości, które ze sobą prezentuje. Alves zszargał zasady klubu. W "Więcej niż klub" jest coś takiego jak "Więcej niż talent". Polecam zapoznać się z zakładką "Więcej niż klub".
Zszargał również jedną z pięciu wartości klubu: Pokora. I tutaj cytat:
"HUMILITY
Often when athletes, and people in general, achieve the goals they have set themselves, they start feeling superior in physical, moral, economic and other terms, and this leads them to forget certain values that have in all probability helped them to achieved those very goals: effort, perseverance, self-control, etc. "

Klub jest ważniejszy niż pojedynczy piłkarz. Bardzo dobra decyzja.

1

@maroon ile musiałby zgwałcić kobiet, żebyś uznał zachowanie klubu za „eleganckie”? A może musiałby kogoś zabić? Czy być seryjnym mordercą?

Zobacz wszystkie

62

Dzięki Robert! Że walczyłeś do końca.

42

Pique mi bardzo zaimponował tą decyzją. Jestem mu wdzięczny za całą jego karierę i honorowe pożegnanie.

35

Lubię jak ten gość się wypowiada. Mentalnie jest poukładany.

18

Nie zdziwię się jeżeli sprzedamy go za rok za 2 mln...

16

Czytam te komentarze i jestem zdumiony Waszą mentalnością, gdzie przy Was Koeman jako trener jest prawdziwym zwycięzcą. Wygraliśmy grając w 10, w trudnym meczu, pokazaliśmy charakter. A Wy się skupiacie na Lewym i Sergio? xD
Co z Wami i Waszym smutnym życiem jest nie tak xD?
A jakis komentarz o Pedrim? Jakieś pozytywy? Kibice tez powinni budować mentalność zwycięzców, a nie przygrywów zajadających czipsy do meczu i popijając to podróbą coli.
Nie będę gołosłownym. Pedri kapitalnie, Raphinia fantastycznie wykonał swoją pracę po zmianie i wierze, ze ta bramka go podbuduje;)

Media

Sonda

Czy Joao Felix powinien zacząć mecz z PSG od pierwszej minuty?