0

sobowtora sancheza nam udine sprzedalo :)

0

ale bym mial polewe jakby real poległ hehe :) wyszli z grupy smierci , sedzia ich przepchnął do nastepnej rundy w meczu z manU a na koniec by dostali od Turasów :)

0

nie ma co sie podniecac. wystarczy ze podniecaja sie kibice krurewskich . nic jeszcze nie wygrali a juz w ich mniemaniu madryt ma LM. ale beda jaja jak Trafia na borussie i znowu im nosa ustrze Robert L ;]

0

widzieliscie wpis Gutiego na twiterze ?? hahahahhaha

szkoda ze nic nie wspomnial o realu ktorego nie powinno byc juz w LM :)

0

Najlepszy Allegrii : "o meczu zdecydowały detale "

Gościu chybaa mysli ze caly czas jest dwa zero dla milanu :D

0

a przed sytuacja Nianga , Iniesta tak pierdolnął że Abbiatti sparował piłke na poprzeczkę ;]

0

MISTRZOSTWO ŚWIATA !!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

Byle nie wygrać tak załośnie jak real.

PS.
Jeśli jeszcze jakiś kibic Realu powie że Barca wygrywa tylko z pomocą sędziów a real dzięki wyśmietniej taktyce przygotowanej przez special five'a to niech odrazu idzie sie wyhustać albo sobie strzelić w łeb bo to napewno jest oznaka że wogole nie wykorzystuje swojego móżgu i wten sposob jest
kompletnie dla świata i społeczeństwa nic nie przydatny ;]

0

nagorsze jest to ze Tito nie może poprowadzic zespolu tak jak by tego chciał ;/ i stąd te porażki.

0

najlepsza opcja dla barcy i dla niego

0

alexis kompletnie nie pasuje do tego zespolu ;/

0



Co do Arbeloi , glupek to malo powiedziane....

0

Jarek pierdoli glupoty. To ze Mourinho czekal na sedziego po meczu z barca i mu nawrzucal nie znacczy ze ludzie z barcy robia to samo po gran derbi , a w Madrycie wszyscy pewnie by taak chcieli ehh...

0

Scorpion idz pocieszaj swoich koleszkow z rm.pl bo tam w chuj smutno :D

0

Real odpada z LM i tłumacz odchodzi z skulonymi uszami jak nic ;D

P.S Tak baran szydzil z pellegriniego ze poszedl do malagi trenowac a za nie dlugo to on bedzie mial problemy dostac prace w Alcoron :D:D

0

jeszcze niedawno co nie ktore gimby jak scorpion222 pisali ze barca bez guardioli tez by wszystko wygrala , a teraz pisza ze guardiola zostawil supersklad i nawet taksowkarz by sobie poradzil ? jak sie nazywa ta choroba ktora ukazuje scorpion222 ?

0

A te nikczemniki z realmadrid.pl mysleli ze spartak wygra ;]

0

co za brednie :D jakby mial czuc bol to napewno tito by wystawial w kazdym meczu najlepszego gracza narazajac go na kontuzje :)

ps. słaba ta gazeta tak samo jak sympatyzujący znimi klub :)

0

raz na cztery lata zdzarza się czarna środa :P

VEB

0

spokojnie chlopaki ;) lepiej byc nie moze nie mowcie przedewszystkim ze Fabs to drewno . Przypominam ze z osasuna w tamtym sezonie przegralismy na wyjezdzie wiec chyba jest jakis progres ?

0

uwielbiam jak szydzicie z tego - 5 ;)

Maja za swoje buraki z rm.pl

0

Zaskoczylem mnie ale ufam mu !

0

wole Bartre ;)

0

Cos mi sie wydaje ze Barca znwou sprowadzi Real do parteru w tym sezonie :) a wtedy nawet palec Mourinho wsadzony w dupe Pepe'go nic nie da :D

0

On jest nasz i cos mi sie wydaje ze jeszcze przed mundialem do nas dołączy ;]

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?