delson1234
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
0 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
sobowtora sancheza nam udine sprzedalo :)
0
ale bym mial polewe jakby real poległ hehe :) wyszli z grupy smierci , sedzia ich przepchnął do nastepnej rundy w meczu z manU a na koniec by dostali od Turasów :)
0
nie ma co sie podniecac. wystarczy ze podniecaja sie kibice krurewskich . nic jeszcze nie wygrali a juz w ich mniemaniu madryt ma LM. ale beda jaja jak Trafia na borussie i znowu im nosa ustrze Robert L ;]
0
widzieliscie wpis Gutiego na twiterze ?? hahahahhaha
szkoda ze nic nie wspomnial o realu ktorego nie powinno byc juz w LM :)
0
Najlepszy Allegrii : "o meczu zdecydowały detale "
Gościu chybaa mysli ze caly czas jest dwa zero dla milanu :D
0
a przed sytuacja Nianga , Iniesta tak pierdolnął że Abbiatti sparował piłke na poprzeczkę ;]
0
MISTRZOSTWO ŚWIATA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
Byle nie wygrać tak załośnie jak real.
PS.
Jeśli jeszcze jakiś kibic Realu powie że Barca wygrywa tylko z pomocą sędziów a real dzięki wyśmietniej taktyce przygotowanej przez special five'a to niech odrazu idzie sie wyhustać albo sobie strzelić w łeb bo to napewno jest oznaka że wogole nie wykorzystuje swojego móżgu i wten sposob jest
kompletnie dla świata i społeczeństwa nic nie przydatny ;]
0
nagorsze jest to ze Tito nie może poprowadzic zespolu tak jak by tego chciał ;/ i stąd te porażki.
0
najlepsza opcja dla barcy i dla niego
0
alexis kompletnie nie pasuje do tego zespolu ;/
0
Co do Arbeloi , glupek to malo powiedziane....
0
Jarek pierdoli glupoty. To ze Mourinho czekal na sedziego po meczu z barca i mu nawrzucal nie znacczy ze ludzie z barcy robia to samo po gran derbi , a w Madrycie wszyscy pewnie by taak chcieli ehh...
0
Scorpion idz pocieszaj swoich koleszkow z rm.pl bo tam w chuj smutno :D
0
Real odpada z LM i tłumacz odchodzi z skulonymi uszami jak nic ;D
P.S Tak baran szydzil z pellegriniego ze poszedl do malagi trenowac a za nie dlugo to on bedzie mial problemy dostac prace w Alcoron :D:D
0
jeszcze niedawno co nie ktore gimby jak scorpion222 pisali ze barca bez guardioli tez by wszystko wygrala , a teraz pisza ze guardiola zostawil supersklad i nawet taksowkarz by sobie poradzil ? jak sie nazywa ta choroba ktora ukazuje scorpion222 ?
0
A te nikczemniki z realmadrid.pl mysleli ze spartak wygra ;]
0
co za brednie :D jakby mial czuc bol to napewno tito by wystawial w kazdym meczu najlepszego gracza narazajac go na kontuzje :)
ps. słaba ta gazeta tak samo jak sympatyzujący znimi klub :)
0
raz na cztery lata zdzarza się czarna środa :P
VEB
0
spokojnie chlopaki ;) lepiej byc nie moze nie mowcie przedewszystkim ze Fabs to drewno . Przypominam ze z osasuna w tamtym sezonie przegralismy na wyjezdzie wiec chyba jest jakis progres ?
0
uwielbiam jak szydzicie z tego - 5 ;)
Maja za swoje buraki z rm.pl
0
Zaskoczylem mnie ale ufam mu !
0
wole Bartre ;)
0
Cos mi sie wydaje ze Barca znwou sprowadzi Real do parteru w tym sezonie :) a wtedy nawet palec Mourinho wsadzony w dupe Pepe'go nic nie da :D
0
On jest nasz i cos mi sie wydaje ze jeszcze przed mundialem do nas dołączy ;]