ale bym mial polewe jakby real poległ hehe :) wyszli z grupy smierci , sedzia ich przepchnął do nastepnej rundy w meczu z manU a na koniec by dostali od Turasów :)
nie ma co sie podniecac. wystarczy ze podniecaja sie kibice krurewskich . nic jeszcze nie wygrali a juz w ich mniemaniu madryt ma LM. ale beda jaja jak Trafia na borussie i znowu im nosa ustrze Robert L ;]
Komentarze
0
sobowtora sancheza nam udine sprzedalo :)
0
ale bym mial polewe jakby real poległ hehe :) wyszli z grupy smierci , sedzia ich przepchnął do nastepnej rundy w meczu z manU a na koniec by dostali od Turasów :)
0
nie ma co sie podniecac. wystarczy ze podniecaja sie kibice krurewskich . nic jeszcze nie wygrali a juz w ich mniemaniu madryt ma LM. ale beda jaja jak Trafia na borussie i znowu im nosa ustrze Robert L ;]
0
widzieliscie wpis Gutiego na twiterze ?? hahahahhaha
szkoda ze nic nie wspomnial o realu ktorego nie powinno byc juz w LM :)
0
Najlepszy Allegrii : "o meczu zdecydowały detale "
Gościu chybaa mysli ze caly czas jest dwa zero dla milanu :D
0
A te nikczemniki z realmadrid.pl mysleli ze spartak wygra ;]
0
On jest nasz i cos mi sie wydaje ze jeszcze przed mundialem do nas dołączy ;]
0
Cos mi sie wydaje ze Barca znwou sprowadzi Real do parteru w tym sezonie :) a wtedy nawet palec Mourinho wsadzony w dupe Pepe'go nic nie da :D
0
raz na cztery lata zdzarza się czarna środa :P
VEB
0
co za brednie :D jakby mial czuc bol to napewno tito by wystawial w kazdym meczu najlepszego gracza narazajac go na kontuzje :)
ps. słaba ta gazeta tak samo jak sympatyzujący znimi klub :)