david-barca
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
wejherowo
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Faktycznie neves jest dobry i mozna by go wziac ale musimy sprowadzic bramkarza - BORUC!!!!!!!!!!!!!!!
0
Faktycznie neves jest dobry i mozna by go wziac ale musimy sprowadzic bramkarza - BORUC!!!!!!!!!!!!!!!
0
berbatov nie, predzej adebayor ale bierzmy boruca!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
bierzmy go albo quaresme ale przede wszystkim boruca bo valdez gra jak ostatnia lajza