0

Faktycznie neves jest dobry i mozna by go wziac ale musimy sprowadzic bramkarza - BORUC!!!!!!!!!!!!!!!

0

Faktycznie neves jest dobry i mozna by go wziac ale musimy sprowadzic bramkarza - BORUC!!!!!!!!!!!!!!!

0

berbatov nie, predzej adebayor ale bierzmy boruca!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

bierzmy go albo quaresme ale przede wszystkim boruca bo valdez gra jak ostatnia lajza

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?