17 sierpnia 2008, 18:02
0
Faktycznie neves jest dobry i mozna by go wziac ale musimy sprowadzic bramkarza - BORUC!!!!!!!!!!!!!!!
17 sierpnia 2008, 18:01
16 sierpnia 2008, 14:45
berbatov nie, predzej adebayor ale bierzmy boruca!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
16 sierpnia 2008, 14:42
bierzmy go albo quaresme ale przede wszystkim boruca bo valdez gra jak ostatnia lajza
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
Faktycznie neves jest dobry i mozna by go wziac ale musimy sprowadzic bramkarza - BORUC!!!!!!!!!!!!!!!
0
Faktycznie neves jest dobry i mozna by go wziac ale musimy sprowadzic bramkarza - BORUC!!!!!!!!!!!!!!!
0
berbatov nie, predzej adebayor ale bierzmy boruca!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
bierzmy go albo quaresme ale przede wszystkim boruca bo valdez gra jak ostatnia lajza
0
Faktycznie neves jest dobry i mozna by go wziac ale musimy sprowadzic bramkarza - BORUC!!!!!!!!!!!!!!!
0
Faktycznie neves jest dobry i mozna by go wziac ale musimy sprowadzic bramkarza - BORUC!!!!!!!!!!!!!!!
0
bierzmy go albo quaresme ale przede wszystkim boruca bo valdez gra jak ostatnia lajza
0
berbatov nie, predzej adebayor ale bierzmy boruca!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!