darionez
Dołączył/a: listopad 2014
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@AbelKabel
Jest 5 przecież zostali Christensen, Eric Garcia i Pikej
4
chyba każdy ma od razu skojarzenie z psikuta :D
0
pociągnął z kubota :D
0
Gdyby Liverpool był skuteczniejszy mogło być i wyżej więc nie marudź
1
Można mieć ból dupy ale pisać że atleti było wczoraj 3 razy mocniejsze to hipokryzja oglądałeś mecz czy tylko nagłówki katalońskiej prasy?
0
aktualnie hierarchia
1Real
2Atleti
3Barca
4Bayern
0
Ból dupy level hard :D
0
Czy zamiast pisac głupoty nie lepiej poczekac na powtorke :)
0
nie było spalonego modrica w końcówce
0
nie obejrzysz tego w necie za free
0
Z 4 obroncami sobie nie radza to maja grac trzema?
0
Aż żal, że celta nie gra w lidze mistrzów mogliby namieszać
2
może stara się o angaż do familiady ;)
5
a sedzia po stronie chelsea ;)
0
idź spać bo jutro do szkoły nie wstaniesz
0
to samo pomyślałem ;)
0
no tak ale przecież nie mozna winic realu czy ronaldo za słusznie odgwizdany karny gdyby nurkował to co innego
0
słuszny karny o co ból dupy?
1
W takim razie pepe jest przystojny?
0
gdyby wszyscy grali jak atleti to szachy byłyby atrakcyjniejsze od footbolu HM!
0
Nie lubie atleti i ciesze się że pregrali ale jak dla mnie takich karnych się nie gwiżdże
1
po karnym z dupy?
0
Messi faul? parodia :)