0

@4Fabregas4 witam Pana. Od dłuższego czasu śledzę stronę fcbarca, a całe życie kibicuje Barcelonie. Przez Twoją ignorancję zmotywowałeś mnie do założenia konta i odpowiedzi na Twój wpis. Widać że do grona fanów Lewandowskiego zaliczyć Cię nie można (mnie w sumie też, wolę inny profil napastnika). Jednak nigdy tak zacięcie nie atakowałbym naszego rodaka. Profil Lewandowskiego jest klarowny, to lis pola kranego który potrafi się znaleźć w odpowiednim miejscu i czasie. Barcelona mając swoje problemy wiedziała że inwestuje w zawodnika który jest gwarantem parunastu goli w sezonie ale jednak ma swoje braki - przede wszystkim techniczne. Z perspektywy czasu i liczb jakie osiąga Lewandowski transfer zawodnika był trafiony. Faktycznie mnie również deprymuje jego postawa w niektórych meczach i zachowania boiskowe ale na chwilę obecną jest najlepszym i jedynym wyborem Flicka do pierwszego składu. Odnosząc się do Twoich argumentów jakie znaczenie miało zachowanie Ferrana przy strzelonych bramkach jest znikome. Athletico przy 1 bramce broniło strefą, nikogo nie absorbował, po prostu podążył za akcją by przeciąć podanie. Przy golu Inigo widzę że mocno Cię odpaliło. Stały fragment, dośrodkowanie, atak na krótki słupek Ferrana, wyblok Cubarskiego, czysta pozycja Martineza - typowy schemat wypracowany na treningu. Zmarnował dwie świetne okazje, podejrzewam że w przypadku Lewandowskiego grzałbyś temat niesamowicie - tutaj pomijasz ten fakt i skupiasz się na fikcyjnych zasługach Rekina. Osobiście nie mam nic do Ferrana i nie jestem jego przeciwnikiem. Gdyby faktycznie lepiej prezentował się od Lewandowskiego i gwarantował większą jakość to w pierwszy skład wybierany byłby z jego nazwiskiem częściej. Prosiłbym o zdjęcie tych ciemnych okularów z oczu i bardziej obiektywnie spojrzenie na sytuację.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?