cysorz
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Tuchów
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
skoro tylko na lawke to jestem za:P chociaz pewni takiemu pilkarzowi to moze nie odpowiadac;p ale pewnie plotki:)
0
no wiadomo ze slaby nie jest w koncu nie tylko Pep go wybiera do pierwszej '11' w Barcelonie ale takze Vicente w reprezentacji... wiec chlop cos grac umiec musi:P zreszta sam jestem jego zwolennikiem ... no ale jednak nie zmienia to faktu ze troche Toure szkoda:P
0
bad17 - dla mnie tez najlepszy. i wiem ze pep go nie dawal. dlatego mowie ze on nie gral i chce odejsc gdzies gdzie bedzie regularnie gral. szkoda goscia. ale mysle ze jak juz sprzedaja go to przynajmniej dobra cene wynegocjowali:) nie sadzisz?
0
szkoda no ale sam chcial odejsc pewnie bo nie gra. przynajmniej jakas kasa sie zwroci za ibre;p jakby nie odszedl. bedzie na mate lub kogos innego:P
za 30 mln jeszcze mozna go sprzedac. uczciwa cena za takiego pilkarza
0
a co z Keirisonem?
0
hmm swietne podsumowanie... ;)) jak i gra naszych ulubiencow... ;))