O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 6
  • Polecenia 0

Komentarze

0

skoro tylko na lawke to jestem za:P chociaz pewni takiemu pilkarzowi to moze nie odpowiadac;p ale pewnie plotki:)

0

no wiadomo ze slaby nie jest w koncu nie tylko Pep go wybiera do pierwszej '11' w Barcelonie ale takze Vicente w reprezentacji... wiec chlop cos grac umiec musi:P zreszta sam jestem jego zwolennikiem ... no ale jednak nie zmienia to faktu ze troche Toure szkoda:P

0

bad17 - dla mnie tez najlepszy. i wiem ze pep go nie dawal. dlatego mowie ze on nie gral i chce odejsc gdzies gdzie bedzie regularnie gral. szkoda goscia. ale mysle ze jak juz sprzedaja go to przynajmniej dobra cene wynegocjowali:) nie sadzisz?

0

szkoda no ale sam chcial odejsc pewnie bo nie gra. przynajmniej jakas kasa sie zwroci za ibre;p jakby nie odszedl. bedzie na mate lub kogos innego:P

za 30 mln jeszcze mozna go sprzedac. uczciwa cena za takiego pilkarza

0

a co z Keirisonem?

Zobacz wszystkie

0

szkoda no ale sam chcial odejsc pewnie bo nie gra. przynajmniej jakas kasa sie zwroci za ibre;p jakby nie odszedl. bedzie na mate lub kogos innego:P

za 30 mln jeszcze mozna go sprzedac. uczciwa cena za takiego pilkarza

0

hmm swietne podsumowanie... ;)) jak i gra naszych ulubiencow... ;))

0

bad17 - dla mnie tez najlepszy. i wiem ze pep go nie dawal. dlatego mowie ze on nie gral i chce odejsc gdzies gdzie bedzie regularnie gral. szkoda goscia. ale mysle ze jak juz sprzedaja go to przynajmniej dobra cene wynegocjowali:) nie sadzisz?

0

no wiadomo ze slaby nie jest w koncu nie tylko Pep go wybiera do pierwszej '11' w Barcelonie ale takze Vicente w reprezentacji... wiec chlop cos grac umiec musi:P zreszta sam jestem jego zwolennikiem ... no ale jednak nie zmienia to faktu ze troche Toure szkoda:P

0

a co z Keirisonem?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?