cypis115
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
ile jest?
; D
0
ile jest?
0
Witam kibice.
Muszę jechac na nocke... i niestety nie moge obejrzeć pojedynku do konca ;( Prosze jesli ktos moglby wyslac mi koncowy wynik na nr 665859434 dziekuje i pozdrawiam cypis115 :)
0
http://iraqgoals.net/eki-tv.html wbijac mi śmiga normalnie :)
0
http://iraqgoals.net/eki-tv.html macieja smigam piszcie czy wam dziala ;)
0
mogliby wypozyczyc Bojana na np 3 lata chłopak nabierze doświadczenia wróci i bedzie zaje.... grał taka oferta mi pasuje
0
Ban! - 1 tydz.
0
goooool henry
0
messi pięknie uwielbiam takie gole
0
thx bardzo
0
dajcie jakieś linki plis
0
TVU GolTV ładnie chodzi
0
Gol tv zapraszam TVU
0
do przerwy 0:0
0
na TVU kanał Football ładny obraz
0
dajcie jakieś linki do meczu plis ja kiedyś wam pomagałem a teraz sam potrzebuje
0
Messi najlepszy nie ma równych!!!!!
http://s5.battleknight.onet.pl/index.php?loc=hire&ref=OTg4NDk3 jak ktos wejdzie bardzo dziękuje!!!!!
0
1:2 dla Barcy 70min
0
chyba koles mecz nie ten oglądał "szuka fauli" to zobacz co oni robili jeśli Messi miał akcje to nie mogli sobie z nim poradzic to go kosili
0
HenryBARCA sory ale trzeba by długo opisywac
0
napisało do mnie 19 osób i mysle że wszystkim pomogłem zycze miłego oglądania pozdrawiam
0
3526039 napiszcie do mnie wiem jak wszyscy możecie obejrzec mecz