Witam kibice.
Muszę jechac na nocke... i niestety nie moge obejrzeć pojedynku do konca ;( Prosze jesli ktos moglby wyslac mi koncowy wynik na nr 665859434 dziekuje i pozdrawiam cypis115 :)
Witam kibice.
Muszę jechac na nocke... i niestety nie moge obejrzeć pojedynku do konca ;( Prosze jesli ktos moglby wyslac mi koncowy wynik na nr 665859434 dziekuje i pozdrawiam cypis115 :)
Komentarze
0
ile jest?
; D
0
ile jest?
0
Witam kibice.
Muszę jechac na nocke... i niestety nie moge obejrzeć pojedynku do konca ;( Prosze jesli ktos moglby wyslac mi koncowy wynik na nr 665859434 dziekuje i pozdrawiam cypis115 :)
0
http://iraqgoals.net/eki-tv.html wbijac mi śmiga normalnie :)
0
http://iraqgoals.net/eki-tv.html macieja smigam piszcie czy wam dziala ;)
0
do przerwy 0:0
0
http://iraqgoals.net/eki-tv.html wbijac mi śmiga normalnie :)
0
Messi najlepszy nie ma równych!!!!!
http://s5.battleknight.onet.pl/index.php?loc=hire&ref=OTg4NDk3 jak ktos wejdzie bardzo dziękuje!!!!!
0
Witam kibice.
Muszę jechac na nocke... i niestety nie moge obejrzeć pojedynku do konca ;( Prosze jesli ktos moglby wyslac mi koncowy wynik na nr 665859434 dziekuje i pozdrawiam cypis115 :)
0
TVU GolTV ładnie chodzi