0

Pacoooo hahahahah

2

Co tu się dzieje... Suarez czołg :D

1

Ale Cillesen kocur dzisiaj. Pewny jak Ter Stegen dawno nie był

0

Ostatni odcinek :D

2

Piszcie jak grają bo Ranczo oglądam :D

1

Teraz o 16:00 na Canale + jest film o FC Barcelonie. :)

2

Nie sadzilam ze bede drzec o punkty z Granada...

0

XD Neymar, nic sie nie staloooo

5

Umtiti przech*j i Iniesta czarujący. :D

0

Blada twarz, w swoim stylu :D

1

Andre dzisiaj bardzo dobry mecz. Weszłam tu by tylko to napisać :D

0

Cudownie... Wracaj do zdrowia Marc. :(

1

Jakby był kwiecień powiedzielibyśmy, że takimi meczami wygrywa się ligę. Jest drugi mecz sezonu a ja mówię, TE PUNKTY JESZCZE SIĘ NAM PRZYDADZĄ. :D VeB!!!

0

Teraz sie zacznie komedia. :D

1

Brakuje Neya. Nawet jak nic nie gral to absorbowal uwage obroncow w niesamowity sposob :P

1

0

Leo to jest dzik na wolne.

0

Biega jak swieta krowa po boisku... Jakies zagrania pietkami ktore nie wychodzą. Ech. :/

0

Digne wyglada mega fajnie, Arda niestety znowu z kula u nogi...

22

Hahahahah ten murzyn to jest gosc. Kupic go i dac Realowi w prezencie. Kon trojanski.

13

No prosze, sprzedana dwojka daje nam brame. :D oby tak dalej panowie.

3

Jako fanka Barcy cieszę się z pozyskania świetnego piłkarza, jako kobieta z przystojniaka u Nas w klubie. :D

0

Pieknie panowie. Grali naprawdę dobrze.

0

Pewnie koło 220 zł

0

Na Canal+ Sport calutki dzień pokazują mecze Barcy. Smutno będzie bez Daniego, jak patrzę na jego uśmiech w meczu z Sevillą. :(

1

Zaraz po Chelsea :v

1

To jest czerwień...

0

No i sie zacznie meczysko :D

0

Dalej panowie, dalej!!!

5

Pique, co by sie nie dzialo. Pilkarz meczu. :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?