O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 1634
  • Liczba komentarzy 45
  • Polecenia 36

Komentarze

1

0

Ale ci się chciało przyfilozofować :)

0

Jeżeli o to Ci chodziło, to oczywiście się zgadzam.

0

Nie panuje przeświadczenie, że nie poradziłby sobie w Barcelonie. Chodzi o to, że Busquets nie posadzi na ławce i skończy jak Mascherano, na nienaturalnej dla siebie pozycji.

1

Pasowałby idealnie za Masche?! Do czego?! Mascherano w Barcelonie nigdy nie grał na swojej prawdziwej pozycji (defensywnego pomocnika), więc Krycha miałby nagle zostać obrońcą? Za 45 baniek? Krycha totalnie się do Barcy nie nadaje, nie ten styl i szkodaby było chłopa. On już nawet do Realu bardziej pasuje za Casemiro.

Zobacz wszystkie

11

Ile można ciągnąć temat. Jeden i drugi pozamiatali wszystkich z poprzednich epok futbolu pod przysłowiowy dywan. Dwóch przekozaków a który lepszy? Ile osób, tyle opinii i bardzo dobrze!

4

Victor Valdes poza tym, że był przeciwwagą dla Casillasa (my też musieliśmy mieć wychowanka) i szybko został wprowadzony do pierwszej jedenastki zawsze był zbyt słabym bramkarzem na Barcelonę. To jest fakt i emocje czy dobre wspomnienia tego nie zmienią.

4

A ja paradoksalnie kibicuję Realowi. Nie chcę futbolu na "nie" (Barca sama przecież definiuje futbol na "tak") a taki gra Atletico. Schowane za potrójną gardą, niesportowo faulujące (ile razy sami na to narzekamy jako kibice Barcy!) zabijające mecz jednym golem a potem autobus (mam przypominać jak my na coś takiego reagujemy?). Real gra do przodu, stara się tworzyć widowisko i nie mam zamiaru kibicować Atletico tylko po to, że chcę żeby nie wygrał Real, to słabe.

3

Jak to co, kibicowalibyśmy dalej! Pytanie co ty byś zrobił??

2

Gadasz totalne bzdury, kręcił głową bo słyszał że nie wszyscy szanują minutę ciszy. Nie szukaj problemów, gdzie ich nie ma

Media

Liga typerów

1 lefreux 95 pkt
2 maciek2164 93 pkt
3 norbi77 87 pkt
4 KingLeonidas 86 pkt
5 maryjan240282 84 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Czy Eric Abidal powinien zostać na stanowisku dyrektora sportowego FC Barcelony?