0

Ja tez jestem ze slaska okolice Tychów:D

i mam kumpla czyli Nas by były 2 osoby chetne na wyjazd do pilnza czy tam Pragi

jak bedziecie montowac ekipe wieksza na ten mecz to dajcie znac

gg 2614962

Dzieki !!

0

no to klasa:D

0

wlasnei pokazuja kajsik w tv??

0

robertinho stary szacun za ten artykul !!!!

0

poszli :D

0

ciekawe czy długo beda jeszcze gadac ;p

0

ciekawe kiedy w stroju barcy wyskoczy :D

0

z jakim numerem zagra Zlatan??

0

a co to taki Celtic... przykład Boruc tez zszedł na psy a teraz jest w Espaniolu wiec moze sie odnajdzie lepsza liga(najlepsza) i wieksza szansa zeby sie wybic i pokazac

0

no dokąłdnie

0

kiedy jakies wiadomosci w sprawie Villi?????

0

czyli cięzko bedzie zeby Sami został ;/

0

ale z tego co wiem to UEFA nie wycofałą tego przepisu ze dostajac druga zółta kartke która eliminuje Cie z gry w finale jednak grasz. Wczoraj chłopaki mówiły ze dalej jest ten przepis jezeli chodzi o zółte kartki czyli na to wychodzi ze jednak beda grac w finale!!!!!!!!

fleczer nie bedzie grał bo czerwona eliminuje :D

0

pamietacie takiego zawodnika który sie nazywał MENDIETA on strzelał zawsze karne i trafiał niewiem czy kiedykolwiek przestrzelił

0

[edit]

0

no mały jestes wielki !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

dziekuje bardzo :)

0

a jak myslicie zeby zagrac henry eto na szpicy na 2 napadziorów ??

srodek xavi i toure boki messi i gudi i obrona marqez alves puyol i abidal ??

0

mozna bramki ale nie na rapidzie??

0

nie mozemy mówic ze Ronaldo niesłusznie wygrał tymbardziej jak na 2 pozycji uplasował sie zawodnik barcy.Wiadomo umiejetnosciami sa podobni ja tez jestem za tym ze lepszym zawodnikiem jest messi bo ronaldo czasem nie wytrzymuje napiecia i w waznych meczach gra kiche, ale z drugiej strony plusem za ronaldo były trofea które zdobył z MU

ale grajac tak jak teraz messi i barca bedzie królowac w europie i hiszpani i messi napewno tej nagrody sie doczeka troszke cierpliwosaci

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?