ale z tego co wiem to UEFA nie wycofałą tego przepisu ze dostajac druga zółta kartke która eliminuje Cie z gry w finale jednak grasz. Wczoraj chłopaki mówiły ze dalej jest ten przepis jezeli chodzi o zółte kartki czyli na to wychodzi ze jednak beda grac w finale!!!!!!!!
Komentarze
0
Ja tez jestem ze slaska okolice Tychów:D
i mam kumpla czyli Nas by były 2 osoby chetne na wyjazd do pilnza czy tam Pragi
jak bedziecie montowac ekipe wieksza na ten mecz to dajcie znac
gg 2614962
Dzieki !!
0
no to klasa:D
0
wlasnei pokazuja kajsik w tv??
0
robertinho stary szacun za ten artykul !!!!
0
poszli :D
0
Ja tez jestem ze slaska okolice Tychów:D
i mam kumpla czyli Nas by były 2 osoby chetne na wyjazd do pilnza czy tam Pragi
jak bedziecie montowac ekipe wieksza na ten mecz to dajcie znac
gg 2614962
Dzieki !!
0
mozna bramki ale nie na rapidzie??
0
czyli cięzko bedzie zeby Sami został ;/
0
kiedy jakies wiadomosci w sprawie Villi?????
0
ale z tego co wiem to UEFA nie wycofałą tego przepisu ze dostajac druga zółta kartke która eliminuje Cie z gry w finale jednak grasz. Wczoraj chłopaki mówiły ze dalej jest ten przepis jezeli chodzi o zółte kartki czyli na to wychodzi ze jednak beda grac w finale!!!!!!!!
fleczer nie bedzie grał bo czerwona eliminuje :D