O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 19
  • Polecenia 0

Komentarze

0

Ja tez jestem ze slaska okolice Tychów:D

i mam kumpla czyli Nas by były 2 osoby chetne na wyjazd do pilnza czy tam Pragi

jak bedziecie montowac ekipe wieksza na ten mecz to dajcie znac

gg 2614962

Dzieki !!

0

no to klasa:D

0

wlasnei pokazuja kajsik w tv??

0

robertinho stary szacun za ten artykul !!!!

0

poszli :D

Zobacz wszystkie

0

Ja tez jestem ze slaska okolice Tychów:D

i mam kumpla czyli Nas by były 2 osoby chetne na wyjazd do pilnza czy tam Pragi

jak bedziecie montowac ekipe wieksza na ten mecz to dajcie znac

gg 2614962

Dzieki !!

0

mozna bramki ale nie na rapidzie??

0

czyli cięzko bedzie zeby Sami został ;/

0

kiedy jakies wiadomosci w sprawie Villi?????

0

ale z tego co wiem to UEFA nie wycofałą tego przepisu ze dostajac druga zółta kartke która eliminuje Cie z gry w finale jednak grasz. Wczoraj chłopaki mówiły ze dalej jest ten przepis jezeli chodzi o zółte kartki czyli na to wychodzi ze jednak beda grac w finale!!!!!!!!

fleczer nie bedzie grał bo czerwona eliminuje :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?