capoN
Dołączył/a: czerwiec 2014
14 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nigdy nie miałem problemów z postawieniem kuponu, ale to zależy jak wyglądasz. Ja jestem wysoki i łysy i zawsze przyjmowali, ale mam kumpla co mam 1,70, wygląda jak dzieciak mimo wieku 24 lat i za każdym razem pytają o dowód :D
0
Który profil w końcu wybrałeś, jeżeli się nie mylę chciałeś iść tam gdzie więcej lasek? :D
1
Kante jest defensywnym, był we wczorajszym głosowaniu.
0
fili.tv
0
150 mln
Ten transfer nie ma raczej prawa bytu, zwłaszcza, że Saul ma kontrakt do 2026, kocha Atletico, a Barca ma z nimi bardzo dobre stosunki i nie podbierze im gracza, gdy ci mają bana.
1
Ostatni rok zdecydowanie na korzyść Lewego według mnie
0
Roberto za Rakitica i sztos :D
0
Wystarczy popatrzeć na zegarek Bartka i widać, że fejk :D
83
Pozyskanie Semedo, a nie jego to była jedna z nielicznych, dobrych decyzji tego zarządu.
0
Sancheza obstawiam
1
W pamiętnym 4:0 z Realem tam grał
17
Karne strzela ten kto jest najlepiej wykonuje, czy ten kto jest największą gwiazdą? :D
0
Bardziej chodzi o tą hipokryzję. Gdy łączono go z Realem - były komentarze - wielki talent, jeden z najlepszych piłkarzy młodej generacji, perełka itd. Gdy jego przejście do Barcy jest pewne, zmienili zdanie o 180 stopni, żeby przypadkiem nie pochwalić zakupu przeciwnika.
41
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/20994018_1315383171921001_2510211396577752882_n.jpg?oh=090bae6b4a08e19a60f2628f485289d3&oe=5A18B45D
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/21032422_745862865599170_1718247431365864704_n.jpg?oh=22cd82e800058929c2f26095cf1f8feb&oe=5A31F280
Czego to ludzie nie wymyślą XDDDD
1
Serio zwracasz uwagę na takie rzeczy? :D
0
Chodziło mi o to, że dużo osób dalej to łyka i spinają dupę, że mam hajs a oni nie :P
1
Cebula dalej spina tyłek xd
30
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/20953125_1992120737689861_4963766617437835794_n.jpg?oh=6cdebd1d87995d11868b5d660b7cdd2f&oe=5A2C8F29
Dobry ten memik :D
1
To jest jego stara wypowiedź, znalazłem ją w książkę Mourinho vs Guardiola. Przytoczyłem, bo pasuje idealnie do naszej kadry.
42
"Ja wolałbym mieć dziewiętnastu bardzo dobrych piłkarzy niż dwudziestu czterech gorszych" Gerard Pique
Prezydent to zawsze miał rację. Jak na razie nasze rezerwy to szrot i jest ilość, a nie jakość.
2
Bo pozycja lewoskrzydłowego wyklucza rozgrywającego :D Potrzebujemy tych dwóch graczy i tylko Coutinho to jest dodatek, bo oni to powinni być obowiązkiem.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Oczywiście, że Roberto.
0
Ma ktoś link do aliez?
16
1 kg Neymara kosztuje ok. 3,25 mln, co czyni go siódmą najdroższą substancją na świecie.
via Rzeźnicy Kartomanii
3
Coś czuję, że Tielemans wystrzeli w tym sezonie z formą. Monaco kupiło go za zaledwie 22 mln, a zaraz może być warty w okolicach 90. Szkoda, że nim się Barcelona nie zainteresowała..
0
Ten po środku to Sam, aktor grający w Grze o Tron :P Powyższy opis to część jego aktualnych zadań :D
45
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/20729504_1380048262091700_7436142893144673628_n.jpg?oh=6012dacb880b3802708aea2ad6d0acdd&oe=59F5375A
Szacunek dla Sama, że w wolnej chwili od czytania ksiąg i czyszczenia kup znalazł czas na fotkę z fanem! :D
7
Isco jeździec bez głowy xD Świetny drybling, panowanie nad piłką, umiejętność gry na małej przestrzeni, dobry strzał, dobre podania prostopadłe. Isco w każdym zespole na świecie miałby gwarancję 1 składu, oprócz Realu.. gdzie mają idealną pomoc i brakuje tam dla niego miejsca.
0
Podaj mi oficjalny komunikat klubu, do tej pory widziałem jedynie spekulacje Asa.