capoN
Dołączył/a: czerwiec 2014
14 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Polecacie jakiś antywirus na zwykły laptop? Zainstalowałem mamie czystą 7 i właśnie nie wiem, czy jest teraz coś dobrego, darmowego. Najlepiej, żeby nie zajmował dużo miejsca :P
8
A ile ten Kownacki ma złotych piłek? :D
16
Bale w jednym meczu więcej zrobił niż Ronaldo od początku tego sezonu La Liga xD
8
Alba - Messi i Roberto - Suarez: Jak ja kocham te duety! ❤
0
Rakitic jest kluczowy w układance i on zawsze będzie grał. Iniesta będzie grał w LM zamiast Coutinho. A co do Messiego oczywiście, że w środku, napisałem wyżej właśnie Cou - Messi - Dembele :P
3
Pierwszeństwo powinni mieć gracze z najwyższą formą, ale patrząc jak gra Valverde i zakładając, że każdy będzie w optymalnej formie to coś takiego raczej będzie w tym sezonie:
Ter Stegen; Roberto - Pique - Umtiti - Alba; Busi - Rakitic; Coutinho - Messi - Dembele; Suarez
4
To jej wina, że się zgadza. Również mam znajomych, kogoś z rodziny, kto pracuje w zwykłym sklepie typu lidl, czy biedronka. Pracują 5 dni w tygodniu, 2 mają wolne. Przeważnie jest to jakiś poniedziałek, czy środa, ale zdarza się, że niedziela też wypadnie. Jeżeli jest 6 dni w pracy to naprawdę wyjątkowa sytuacja, ale potem ma to zrekompensowane.
Wiele osób młodych woli pracować w sobotę i niedzielę, bo po prostu w inne dni nie może, dlaczego ich zdanie już się odrzuca?
Druga rzecz to czas, wiele osób nie ma czasu w tygodniu zrobić zakupów, kupić czegoś potrzebnego, więc jeździ w niedzielę. Znowu odrzuca się ich zdanie.
Dlaczego rząd tak usilnie chce mi nakazać, że w niedzielę mam siedzieć w domu i spędzać czas z rodziną. Ja chce robić coś innego, chce sobie może dorobić, chce wyjść coś kupić.
1
Jakie 7 dni w tygodniu? Gdy ktoś idzie do pracy w niedzielę, przykładowo ma środę wolną.
5
Dokładnie, masa osób może pracować tylko w soboty i niedziele, bo maja przykladowo studia. Nie rozumiem dlaczego rząd im zabiera ta możliwość..
19
W takim razie lekarze, straż pożarna, policja i inne podobne zawody też powinny mieć wolną niedzielę. Dlaczego ludzie którzy pracują w sklepie mają być wyjątkowi?
3
fili.tv filmy.to alltube.tv szukajka.tv zapisz sobie te strony, znajdziesz tam wszystkie seriale/filmy, jakie będziesz chciał :P
0
Macie jakiś sposób na karne w fifie 18? Trenuje je czasem, ale podczas meczu bot wszystko wyczuwa i już mnie to irytuje :D Strzelam w prawe okienko, idealnie wyciąga, strzelam w środek, bramkarz zostaje na miejscu. Dolny, lewy róg? Idealne wyczucie. Stosowałem się do jakiś rad na yt, ale nic to nie daje. Na 20 ostatnich karnych w karierze zdobyłem 1 gola. Polecacie jakiś system? :P
3
Ja poza życzeniami dla wszystkich, chciałbym złożyć wyjątkowo dla BarcaInfo za dobra robotę, którą wykonuje tutaj! Czy to zwykły dzień, czy jakieś święto, on zawsze znajdzie czas i informuje nas o ważnych sprawach. Szacun za to, bo nie tylko mi pewnie strasznie ułatwia to czytanie informacji! Gracias! :)
0
Sprawdź na filmy.to
1
Wyprzedziłeś mnie w dodaniu posta :D
4
Na stronie fb eleven jest przeprowadzone głosowanie na najlepszą drużynę roku 2017. Do tej pory w XI jest Ter Stegen, Alba, Umtiti i Glik. Dzisiaj rozpoczęto glosowanie na najlepszego PO, w którym prowadzi Roberto.
Ciekawe jest to, że podobne głosowanie było przed El Clasico, w którym pod uwagę miała być brana forma z początku sezonu, a tam w obronie nie było żadnego gracza Barcy :D
1
No i jak zawsze ktoś przyczepić o coś się musi. Swojego zdania na jakiś temat ni3 można powiedzieć...
1
Wtedy co drugi komentarz byłby płaczem, że ktoś specjalnie minusie komuś posty :D
0
Filmy.to
12
Wystarczy przewinąć niżej i po problemie. Naprawdę mam ważniejsze problemy na głowie niż denerwowanie się tym, że ktoś zadaje pytanie :D
34
Też mnie to czasem irytuje. Widzę, że wiele osób po prostu nie chce się udzielać, bo zaraz jakiś inteligent o coś się przyczepi.
1
szukajka.tv fili.tv filmy.to alltube.tv - sprawdź tam :P
16
Tak przejrzałem transfery Zubizarrety i można dojrzeć wiele dobrych zakupów mimo tego, że często się go krytykowało.
Alba - filar obrony, aktualnie najlepszy lewy obrońca na świecie; Cena: 14 mln!
Mascherano - bardzo dobry zawodnik, często oddawał serducho na boisko; Cena: 20 mln
Rakitic - przez wielu niedoceniany, ale wykonuje ciężką robotę w środku pola, jeden z ojców trypletu; Cena: 18 mln
Ter Stegen - świetny bramkarz, młody, cała kariera przed nim, a już teraz walczy o top 1 z De Gea; Cena: 12 mln
Bravo - świetny bramkarz, u nas bronił bardzo dobrze, ratował nas w wielu sytuacjach; Cena: 12 mln
Warto też wspomnieć o takich zawodnikach jak: Adriano, Vidal, Mathieu, Vermaelen, którzy często potrafili zagrać na poziomie Barcelony i byli/są dobrymi zmiennikami. Cenowo również nie jest źle, bo chyba wszyscy kosztowali maksymalnie 20 mln.
O transferach typu: Neymar, Villa, etc. nie ma co wspominać, bo każdy z większych okazał się dobry.
Minusy przede wszystkim: Turan, Song, Douglas
Moim zdaniem swoje zadania wykonywał bardzo dobrze i ściągnął do klubu wielu dobrych zawodników.
5
No zwłaszcza o Neurze, który broni od marca bodajże przed telewizorem :)
Co do postu to nie stawiajmy Buffona za zasługi, obecnie top 2 bramkarzy to bezapelacyjnie Ter Stegen i De Gea.
1
Moim zdaniem Valverde chce taktycznie zniszczyć Real. Barca nic nie musi, Real musi nadrobić ligę i wygrać ten mecz, co Valverde wymyślił? Oddajmy Realowi piłkę i niech gra w ataku pozycyjnych, w którym jest słaby i czekajmy na kontrę.
0
Barca nic nie musi, ma już przewagę, a to Real walczy o życie. To jest nasza taktyka - dać grać piłką Realowi i czekać na kontrę, czy dogodną sytuacje. Real jest słabiutki w ataku pozycyjnym i Valverde to wykorzystał. Takie jest moje zdanie o tym meczu :P
0
Jakiś dobry film z ostatnich lat? Tylko bez komedii i jakiś romansideł :D
0
Z jakiej strony mogę pobrać najnowszy sezon Mr.Robota? Będę oglądał na telefonie, wiec wystarczy jakość 480p.
0
Poleca ktoś jakiś prezent na święta dla sióstr? Myślałem nad jakąś biżuterią, albo perfumami, ale się w tym nie interesuje, wiec nie wiem co jest fajne, a co nie. Jedna 9 lat, druga 16. Budżet powiedzmy 200 zł na oba prezenty. Ktoś, coś? :P
1
Moim zdaniem powinny grać osoby w najlepszej formie, dlatego once de gala nie ma sensu :P