3

to jest rzeczywista jedenastka pierwszej kolejki


Alisson
8.7
A. Young
8.5
Rafinha
7.9
T. Alcántara
9.4
S. Ramos
8.5
J. Stones
9.9
S. Ñíguez
9.7
A. Zivkovic
8.9
H. Kane
9.6
E. Cavani
9.3
L. Messi
9.7

0

W momencie kiedy bakero cieszy się z bramki podbiegł do niego młodziutki guardiola ten wkurtce tak mi się przynajmniej wydaje

3

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.2.

0

Xaviemu nie chodziło o to ze cr7 jest słaby tylko o to ze jest gość na tej planecie który ma prawie 2 razy więcej od niego złotych pilek ,mało tego w 2013 miał ich 4 a cr7 żadnej xawiemu tylko o to chodziło

20

Higuaina niema chyba messi ustalił skład

2

Neymar osiagnął już poziom cr7

0

Z tego co wiem w czwartek chyba messi jeszcze bramki nie strzelił w Barcelonie

0

ter stegen vidal bartra mascherano mathiu sregio turan iniesta sandro messi neymar

0

Wystarczyło oglądać powtórkę by zobaczyć ze zle staną na nogę ale jako to sie mowi było minęło

1

tez o tym myslalem w ofensywie napewno lepiej od alvesa niewiem ja z tylu ale jak bysmy zagrali z marche na defensywnym i rakiticiem to zawsze jakas asekuracja by byla do tego iniesta luis meymar i messi z przodu pique z mathiu i alba na lewej kto wie czy to nie byl by rozwiazanie

0

Identyczna jedenastkę obstawiałem na grań derby rakitic wprowadził by swieżość nowe zagrania niż xawi którego zagrania praktycznie znam na pamięć maszerano czyścił by wszystko w środku pola a gdyby sie spoźnił zawsze była dwójka stoperów szybsi na bokach obrony albą z alvesem niż mathiu na boku myślałem jędze żeby za suareza od pierwszej minuty zagrał xawi na środku pomocy a iniesta z boku gdybyśmy prowadzili 2:0 niebylo by problemu ale gdy przegrywaliśmy wszedł by suarez zawsze to lepiej niż pedro rakitic w takie ustawieniu na zmianę z iniesta by sie podłączali pod messiego i neymar ale jak to sie mowi nie jestem Luczo i tak nie bylo

0

Enrike pewnie pytał czy wszystko ok bo po strzelonej bramce Leo złe stano na nogę o nawet po golu miał grymas na twarzy a nie ze niechcial zejść robił zmianę za neumara i gdyby messi powiedział ze jest coś nie tak to by zszedł wszystko w tym temacie

0

enriqe popelnil dwa bledy przy wystawieniu pierwszego skladu zamiast pedro powinien zagrac sandro ktory stzrelil 2 gole w dwuch meczach i jest w gazie a pedro powinnien wejsc w 65min z wiekszym doswiadczeniem chyba wiecej z lawki by wniosl nic sandro wystraszony ze to od niego teraz wszystko zalezy a drugi blad to daglas chlop byc moze wie jak sie gra w pilke ale niewiem jak to sie robi w barcelonie powinnien dostac jakies 10 minut ostatnie za montoye albo adriano a nie od pierwszej minuty

0

lepiej .......!!!!

0

skąd takie info

0

meczy wygladal tak jak ustawil to trener holendrow niechcial stracic bramki ale tez niechcial strzelic ale mimo wszystko z gry mieli wiecej argentynczycy pod wzgledem taktyczny mecz byl perfekcyjny zadna z druzyn nie popelnila bledu przez 120 min jesli chodzi o messiego i jego kilometry to sadze tak ma byc ma stac i oszczedzac sily na ten jeden rajd kturego przez caly mecz nie bylo gdy dostawal pilke (a mial ja w meczu 40razy )odrazu bylo przy nim 3 zawodnikow druzyny przeciwnej gdyby messi tak stal jak wszyscy pisza w pierwszej polowie van ghal nie musial by robic zmiany w przerwie prze co nie mogl wposcic krula na karne co dalo argentynie awans :)

0

we wczorajszym meczu było praktycznie wszystko to do czego przyzwyczaiła nas barca tylko bez goli , jeśli chodzi o alexisa to powinien wykorzystać sytuacje z 2 min i wszyscy by mu dziś bili brawa ale tego nie zrobił tak jak messi czy villa ,pedro niemal żadnej sytuacji i mogę stwierdzić ze to był jego najgorszy mecz w ostatnim czasie ,bartra mi sie bardzo podobał widać było założenie taktyczne na pierwsza połowę jak najczęściej wchodzić pod bramkę rywala i niewiele brakowało a by zdobył bramkę no i xavi 182 podanie przy 192 całego celtiku gracz meczu pozd.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?