Xaviemu nie chodziło o to ze cr7 jest słaby tylko o to ze jest gość na tej planecie który ma prawie 2 razy więcej od niego złotych pilek ,mało tego w 2013 miał ich 4 a cr7 żadnej xawiemu tylko o to chodziło
tez o tym myslalem w ofensywie napewno lepiej od alvesa niewiem ja z tylu ale jak bysmy zagrali z marche na defensywnym i rakiticiem to zawsze jakas asekuracja by byla do tego iniesta luis meymar i messi z przodu pique z mathiu i alba na lewej kto wie czy to nie byl by rozwiazanie
Komentarze
3
to jest rzeczywista jedenastka pierwszej kolejki
Alisson
8.7
A. Young
8.5
Rafinha
7.9
T. Alcántara
9.4
S. Ramos
8.5
J. Stones
9.9
S. Ñíguez
9.7
A. Zivkovic
8.9
H. Kane
9.6
E. Cavani
9.3
L. Messi
9.7
0
W momencie kiedy bakero cieszy się z bramki podbiegł do niego młodziutki guardiola ten wkurtce tak mi się przynajmniej wydaje
3
0
Xaviemu nie chodziło o to ze cr7 jest słaby tylko o to ze jest gość na tej planecie który ma prawie 2 razy więcej od niego złotych pilek ,mało tego w 2013 miał ich 4 a cr7 żadnej xawiemu tylko o to chodziło
20
Higuaina niema chyba messi ustalił skład
20
Higuaina niema chyba messi ustalił skład
3
3
to jest rzeczywista jedenastka pierwszej kolejki
Alisson
8.7
A. Young
8.5
Rafinha
7.9
T. Alcántara
9.4
S. Ramos
8.5
J. Stones
9.9
S. Ñíguez
9.7
A. Zivkovic
8.9
H. Kane
9.6
E. Cavani
9.3
L. Messi
9.7
2
Neymar osiagnął już poziom cr7
1
tez o tym myslalem w ofensywie napewno lepiej od alvesa niewiem ja z tylu ale jak bysmy zagrali z marche na defensywnym i rakiticiem to zawsze jakas asekuracja by byla do tego iniesta luis meymar i messi z przodu pique z mathiu i alba na lewej kto wie czy to nie byl by rozwiazanie