bubu321
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Czudec
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Strzelili Ci co powinni:)
0
Alves był zagrożony pauza, bo dostał żółta kartke??
0
Cos niedobrego chyba z Yaya;/
0
Co gość to zrobił:O:O Messi
0
Tititemu coś nie wyszło:D
0
Ale podał Eto'o a Xavi tylko formalności dopełnił:)
0
licytujcie się dalej kto ile bramek strzeli... obysmy się nie zdziwili
zwyciestwo jedną bramką bedzie dobre.
0
Santander do przerwy 5-0 :O ale z nimi jadą:O
Malaga 2-0 z Sevilla:O Oj trudny mecz za tydzień czeka, a najpierw trzeba dziś zdobyc trzy punkty!
0
Oj żeby tylko nic powaznego z Puyolem...
0
Jest 6 pkt przewagi, jest dobrze:)
0
żal... kolejny słupek;/;/;/
0
Widze, że Henry tez się dostosował...
0
To nie jest śmieszne...;/ Etooo poprzeczka:O
0
Oj Etoo Etoo:O już dziś tyle sytuacji...
0
To powinno już wpaść...
0
Gość co obronił:O:O
0
Co się rozszaleli to maskara:)
0
Kurcze Etooo podanie podanie!!!
0
Ale akcja:O
0
Ja nie wiem czy tam był faul na Iniescie, no ale... Brawoo Messi:)
0
A jednak dobrze że Sergio wyszedł w podstawowym składzie:)
0
Ramis nam tę bramkę podarował:)
0
Dzieki Messi, pieknie:)
0
Co Messi miesza:O tylko szkoda, że efektownie a nie efektywnie...
0
ehhhh...
0
nie wiem gdzie Ty widzisz tą dobra gre, jedna akcja Iniesty na początku i przewracanie się o własne nogi. Obrana pozytywnie poza Dani
No i teraz ładnie Hleb, poza tym bez rewelacji
0
Nawet Pep zdeka zniesmaczony grą Barcy...;/
0
Hleb to tylko kłaść się potrafi...
0
Dzieki Etoooo
0
Bojan aż tak zapatrzony w gre kolegów, że aż ziewa:)