0

masakra, obrona zajebista...

0

BRAWO!!

0

strzelął im brame i bedzie nerwówka...

0

ręka była chyba...

0

Yaya:)

0

Pedro::O:O

0

Dani:O

0

Poezaja:)

0

Brawo Heniek:)

0

Ibra, wkońcu:)

0

Aha...

0

Powinno być 2-0...

0

Po Keicie...;/

0

Gośc wchodzi i gol, masakra:):):)

0

jest, jest, jest

0

Wykrakaliście, VFB

0

Dzięki Ci Boże:)

0

ŻENADA...

0

Ciekawe.. Messi...

0

Ta mysli że 10 naraz kiwnie...

0

Tak powinno byc od początku

0

4 razy obronił, 5 wpadło od swojego z drużyny...:O

0

Co się odwlecze to nie uciecze...

0

Co się odwlecze to nie uciecze...

0

Powinno być 1-1...

0

Nie mam pytań...

0

PiqeBauer:O?!

0

Wczoraj Cáceres, dziś Eto'o...

0

WOW po stałym fragmencie gry...

0

Kto spadł oprócz Huelvy i Numancii. Betis czy Getafe??

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?