R0naldinh0 jak zdobyc autografy bylo mozna jak byl mecz Ligi mistrzow barca - wisła i polec sobie na wakacje do barcelony tam mozna pilkarzy spotkac nawet na ulicy
R0naldinh0 jak zdobyc autografy bylo mozna jak byl mecz Ligi mistrzow barca - wisła i polec sobie na wakacje do barcelony tam mozna pilkarzy spotkac nawet na ulicy
Komentarze
0
@Gall pomyliło mi się był piłkarzem Grêmio Porto Alegre i chodzi tu o Ronaldinho
0
0
wygrał 1999 ale był piłkarzem PSG
0
R0naldinh0 jak zdobyc autografy bylo mozna jak byl mecz Ligi mistrzow barca - wisła i polec sobie na wakacje do barcelony tam mozna pilkarzy spotkac nawet na ulicy
0
Brawo Messi Brawo Barca aby tak dalej i puchar jest nasz
0
R0naldinh0 jak zdobyc autografy bylo mozna jak byl mecz Ligi mistrzow barca - wisła i polec sobie na wakacje do barcelony tam mozna pilkarzy spotkac nawet na ulicy
0
wygrał 1999 ale był piłkarzem PSG
0
Brawo Messi Brawo Barca aby tak dalej i puchar jest nasz
0
0
@Gall pomyliło mi się był piłkarzem Grêmio Porto Alegre i chodzi tu o Ronaldinho