boryscypisek
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Rzeszów
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Katalonia i cały świat szaleje
0
ciekawe kto się nabrał, może ja sam. Pięknie FC Barcelona
0
nara w sensie na zawsze. SR
0
nie oglądałem pierwszej połowy. Kurwa ! Jebana burza ! Odchodzę po 3 latach realu i 6 latach w barcelonie. Nara
0
Kocham Waszą grę Piłkarze FC Barcelona. Zróbcie wszystko co w Waszej mocy, aby odnieść sukces sportowy. Wierzę w Was z całego serca!
0
będę kibicował Polsce i Abidalowi hehe
0
Czy jego drugim hobby są skoki narciarskie. Taki żarcik nie mogłem się powstrzymać
0
matimocny1
czytaj ze zrozumieniem. Dani Alves i wszystko jasne. On to ma charakter boiskowy. Czy może być jeszcze lepszy?
0
Stalowe płuca, umiejętności, forma, aktualna mentalność i zdolność fizyczna dadzą 101% możliwości, jakie Dani Alves da od siebie co gwarantuje sukces ! :)
0
200 to w większości kibice żegnający Naszą Team. Ten boeing bierze max około 200 osób
0
piękne jak się tak poprzypomina. W tym sezonie wyśrubowałem rekord, wszystkie mecze na żywo uradowały moje oczy, z czego prawie wszystkie drugi raz w powtórce. FC Barcelona jest genialna
0
cules0202
posłuchaj piosenki Gońca. nie przejmuj się tym to typowe dla prymitywnych agresorów z kompletnym brakiem szacunku.
0
widzę, że nasze dzieciaki to nie bardzo, ale czemu tu się dziwić.
0
po co oni ściągają znowu Niemców, liczą że ten gracz na zdjęciu, który być może nie lubi pszczół w końcu eksploduje ze skillem? śmiem z całą pewnością wątpić
0
Jak na razie najlepszy transfer za czasów Pepa. Oby manu się pogubił i został przez nas całkowicie zdominowany. Wymiana piłki po murawie powinna być prostsza i krótkotrwała przy nodze na połowie przeciwnika. Alves powinien się skupić bardziej w obronie, ale nie przeszkadza to w byciu skrzydłowym hehe
0
dziwne, bo aktorską grę widziałem tylko w tym klubie real madryt a naprawdę dużo meczów widziałem w ich wykonaniu w tym sezonie
0
25 Rossi 35 Fabregas zobaczymy w sobotę przed północą
0
tak poza tematem zobaczcie Qatar Foundation youtube com/watch?v=WEjbEKI04g8
0
oj tam oj tam, nie ma co się martwić. zawsze można wcześniej awionetkami niżej hehhe
0
nie martwcie się, już wiadomo kto będzie na 1 miejscu w Segunda za rok tak jak spodziewałem się Betisu. wolałbym Granadę z awansem i szkoda, że AD Alcorcón nie zawita między innymi do rm cf hahah
0
nasz wielki VV Victor Valdes
0
bla bla bla to samo co z F. Alonso
0
piękna liga w naszym wykonaniu. Cudownie spędzony czas radujący oczy i tym samym serce
0
Real robi błędne transfery i to znaczące errory! Kun musi zagrać u nas. Dopiero wtedy poznamy wciąż rosnące możliwości Messiego
0
Brat Jonathana dos Santosa kazał się trzymać w Barcelonie jak tylko się da
0
Alguersuari podpadł trochę kibicom z Barcelony ze względu na sposób wypowiadania nie po catalan. Button i Webber z oczywistych względów kibicują Tym czerwonym. Alonso nie mógł postawić inaczej hehe
0
Abidal będzie w Gdańsku ?
0
nie przesadzajcie, złoty interes pod względem finansowym zrobiliśmy sprzedając Yaya, tak po za tym niemal zawsze będziemy dokładać do transferów a nie na nich zarabiać
0
tylko u nas by się rozwinął i jego talent się odblokował. Bo to tutaj chciał grać, o tym marzył, a jak na razie prowadzimy go na smyczy za przeproszeniem. Podobno Bojan do yellow łodzi podwodnej
0
Belletti zmienił moje życie. To dzięki niemu po odejściu Ronaldinho, zacząłem utożsamiać się z Danim Alvesem, od razu naśladować swojego idola. Oczywiście to aspekt personalny i pomijam tu największe dobro jakim było zdobycie tego trofeum piąteczka lat temu.