28 maja 2011, 23:02
0
Katalonia i cały świat szaleje
28 maja 2011, 23:00
ciekawe kto się nabrał, może ja sam. Pięknie FC Barcelona
28 maja 2011, 21:46
nara w sensie na zawsze. SR
28 maja 2011, 21:41
nie oglądałem pierwszej połowy. Kurwa ! Jebana burza ! Odchodzę po 3 latach realu i 6 latach w barcelonie. Nara
28 maja 2011, 14:58
Kocham Waszą grę Piłkarze FC Barcelona. Zróbcie wszystko co w Waszej mocy, aby odnieść sukces sportowy. Wierzę w Was z całego serca!
22 kwietnia 2009, 23:14
co się dzieje ! cóż za technika niebywała ! bajeczna ...
9 sierpnia 2009, 00:01
blaugranacule19 nie masz serca chłopie, szkoda gadać
3 października 2010, 20:38
szczęście też go opuściło
6 czerwca 2009, 22:04
Alonso za realem :/ heh
16 czerwca 2010, 18:11
najgorszy był Alonso tak jak Kaka wczoraj, jakie były kursy 1:12 ?
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
Katalonia i cały świat szaleje
0
ciekawe kto się nabrał, może ja sam. Pięknie FC Barcelona
0
nara w sensie na zawsze. SR
0
nie oglądałem pierwszej połowy. Kurwa ! Jebana burza ! Odchodzę po 3 latach realu i 6 latach w barcelonie. Nara
0
Kocham Waszą grę Piłkarze FC Barcelona. Zróbcie wszystko co w Waszej mocy, aby odnieść sukces sportowy. Wierzę w Was z całego serca!
0
co się dzieje ! cóż za technika niebywała ! bajeczna ...
0
blaugranacule19
nie masz serca chłopie, szkoda gadać
0
szczęście też go opuściło
0
Alonso za realem :/ heh
0
najgorszy był Alonso tak jak Kaka wczoraj, jakie były kursy 1:12 ?