bluesman
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: kwiecień 2012
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
0
Już go opuszczam pierdolone próżniaki.
0
KIBIC CHELSEA PROSI KIBICÓW BARCELONY O TROCHĘ POKORY.
0
0
15:0 dla Levante
0
DOBRZE, ŻE BARCELONIE NIE POMAGALI NIGDY.
0
Czy ludzie stąd interesują się również takimi sprawami jak sytuacja polityczna Katalonii i takie tak?
0
BTW, autorzy tej strony mogliby pomyśleć nad tym, żeby dodać gdzieś tutaj z boku ramkę z hiszpańskimi literami typu "ç". Byłoby wiele łatwiej napisać Barça. ;)
0
W Hiszpanii poczucie humoru może się rzeczywiście znacząco różnić od tego brytyjskiego, więc wyjaśnię, mój komentarz był nieco sarkastyczny. ;P
0
Panowie, ja jestem stuprocentowo pokojowo nastawiony, nie minusujcie mnie tak, bo pomyślą, że jestem "hejterem". ;P
0
Drodzy fani Barçy: Myślicie, że ile przegracie na Stamford Bridge?