Użytkownik zbanowany
25 kwietnia 2012, 23:35
0
18 kwietnia 2012, 23:23
Już go opuszczam pierdolone próżniaki.
18 kwietnia 2012, 23:19
KIBIC CHELSEA PROSI KIBICÓW BARCELONY O TROCHĘ POKORY.
16 kwietnia 2012, 20:13
14 kwietnia 2012, 00:46
15:0 dla Levante
10 kwietnia 2012, 23:50
Drodzy fani Barçy: Myślicie, że ile przegracie na Stamford Bridge?
11 kwietnia 2012, 23:39
DOBRZE, ŻE BARCELONIE NIE POMAGALI NIGDY.
11 kwietnia 2012, 00:06
Panowie, ja jestem stuprocentowo pokojowo nastawiony, nie minusujcie mnie tak, bo pomyślą, że jestem "hejterem". ;P
11 kwietnia 2012, 00:07
W Hiszpanii poczucie humoru może się rzeczywiście znacząco różnić od tego brytyjskiego, więc wyjaśnię, mój komentarz był nieco sarkastyczny. ;P
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
0
Już go opuszczam pierdolone próżniaki.
0
KIBIC CHELSEA PROSI KIBICÓW BARCELONY O TROCHĘ POKORY.
0
0
15:0 dla Levante
0
Drodzy fani Barçy: Myślicie, że ile przegracie na Stamford Bridge?
0
DOBRZE, ŻE BARCELONIE NIE POMAGALI NIGDY.
0
15:0 dla Levante
0
Panowie, ja jestem stuprocentowo pokojowo nastawiony, nie minusujcie mnie tak, bo pomyślą, że jestem "hejterem". ;P
0
W Hiszpanii poczucie humoru może się rzeczywiście znacząco różnić od tego brytyjskiego, więc wyjaśnię, mój komentarz był nieco sarkastyczny. ;P