0

0

Cześć.
Jestem Cuenca i lubie poleżeć.

0

ten Ronaldo to tylko z karnych strzela

0

kurde ten Cristiano to tylko z karnych strzela

0

tak się wygrywa mecze...

0

tak się zdobywa punkty...

0

tak się zdobywa puntky...

0

z waszym komentarzy wynika, że najlepiej było by gdyby cała jednastka barcelony się tam znalazła, bo krytyka spada tylko na piłkarzy realu, szacunek dla kibiców którzy wiedzą dlaczego oni tam są.

0

ciekawe jak by odwrócić role już widzę komentarze na tej stronie.

ooo, byliśmy lepsi wygrali fartem.

0

mimo, że to tylko żart to niektórzy nawet kultury ani szacunku nie umieją zachować.

0

sory za arka(sezonowiec) jak widać IBRA też.

0

Ja tam spięty nie jestem, ale widać, że wy tak.

A ripostę widzę macie tylko jedną.

Pozdrawiam kibiców z rozumiem 3majcie się.

0

no przybij, przybij, a teraz do spania bo na 8 do szkoły chyba nie?

0

Dllaczego mam wyjść? Wy siedzicie u nas to my u was.

I ja się pytam jeszcze czy na koniec sezonu zlicza się faule,pady,kartki czy punkty?

0

hmm, barca-hercules nie kaszana? wam też się zdarzała takie mecze.

0

hmm, przypomnij sobie również nasze bardzo dobre mecze w tym sezonie i tu uprzedzając wasze docinki mieliśmy dobre mecze.

0

po tym co widzę to oceniacie jeden mecz realu, jest to słaby mecz, ale wystarczy popatrzeć na pracę sędziów i na naszą sytuacje kadrową, ciekawi mnie jak wy byście zagrali nie mając dwóch podstawowych graczy.

0

bulwersujcie się bulwersujcie.

0

nie, nie boli. ; )

hmm, zachowujecie się jakby liga się już skończyła.

0

super! świetny mecz!

0

ahh, połowa dzieci już po spuście.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?