Użytkownik zbanowany
14 kwietnia 2012, 23:40
0
14 kwietnia 2012, 23:39
Cześć. Jestem Cuenca i lubie poleżeć.
14 kwietnia 2012, 23:36
ten Ronaldo to tylko z karnych strzela
14 kwietnia 2012, 23:34
kurde ten Cristiano to tylko z karnych strzela
14 kwietnia 2012, 23:33
tak się wygrywa mecze...
14 kwietnia 2012, 23:32
tak się zdobywa punkty...
19 grudnia 2010, 22:41
bulwersujcie się bulwersujcie.
19 grudnia 2010, 22:47
po tym co widzę to oceniacie jeden mecz realu, jest to słaby mecz, ale wystarczy popatrzeć na pracę sędziów i na naszą sytuacje kadrową, ciekawi mnie jak wy byście zagrali nie mając dwóch podstawowych graczy.
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
0
Cześć.
Jestem Cuenca i lubie poleżeć.
0
ten Ronaldo to tylko z karnych strzela
0
kurde ten Cristiano to tylko z karnych strzela
0
tak się wygrywa mecze...
0
tak się zdobywa punkty...
0
tak się wygrywa mecze...
0
bulwersujcie się bulwersujcie.
0
po tym co widzę to oceniacie jeden mecz realu, jest to słaby mecz, ale wystarczy popatrzeć na pracę sędziów i na naszą sytuacje kadrową, ciekawi mnie jak wy byście zagrali nie mając dwóch podstawowych graczy.
0
kurde ten Cristiano to tylko z karnych strzela