0

dzięki, to dobrze, że wspierasz mnie i masz podobną opinię.

0

Ale mnie to denerwuje. Szkoda straty punktów ale przynajmniej jest się z czego pośmiać bo CR11 nie będzie miał złotej piłki tylko Messi.

1

U siebie ich pociśniemy aż miło będzie oglądać. Messi wsadzi 3 bramki ale nie z karnego xD

4

Ale ta Roma ma farta ale i tak grają lepiej niż Szachtar. CR11 by się nam przydał to sędzia gwizdnąłby karnego i 3 punkty w kieszeni.

0

Leo trzeba oszczędzać, teraz trzeba dograć to z remisem i potem jazda.

0

Teraz utrzymać !!!

0

Mecz na remis się szykuje. I dobrze.

0

Karol ? To Ty ?

0

Komentarz usunięty

0

Nurkowanie w polu karnym jest wkurzające ale nie bądźmy hipokrytami :)

1

No nie wiem. Simeone nie pozwoli na odpuszczenie meczu. Ten gość ma mentalność zwycięzcy i coś czuję, że będą walczyć na całego.

0

Arda wyleciał słusznie. Trochę obiektywizmu.

0

Komentarz poniżej jakiegokolwiek poziomu.

28

Komentarz usunięty

7

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?