O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 4082
  • Liczba komentarzy 15
  • Polecenia 41

Komentarze

0

dzięki, to dobrze, że wspierasz mnie i masz podobną opinię.

0

Ale mnie to denerwuje. Szkoda straty punktów ale przynajmniej jest się z czego pośmiać bo CR11 nie będzie miał złotej piłki tylko Messi.

1

U siebie ich pociśniemy aż miło będzie oglądać. Messi wsadzi 3 bramki ale nie z karnego xD

4

Ale ta Roma ma farta ale i tak grają lepiej niż Szachtar. CR11 by się nam przydał to sędzia gwizdnąłby karnego i 3 punkty w kieszeni.

0

Leo trzeba oszczędzać, teraz trzeba dograć to z remisem i potem jazda.

Zobacz wszystkie

28

7

4

Ale ta Roma ma farta ale i tak grają lepiej niż Szachtar. CR11 by się nam przydał to sędzia gwizdnąłby karnego i 3 punkty w kieszeni.

1

No nie wiem. Simeone nie pozwoli na odpuszczenie meczu. Ten gość ma mentalność zwycięzcy i coś czuję, że będą walczyć na całego.

1

U siebie ich pociśniemy aż miło będzie oglądać. Messi wsadzi 3 bramki ale nie z karnego xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?