bejlos
Dołączył/a: styczeń 2015
Puławy
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Finałłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłl!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
3
Ter broni o 100000000000000000000000000000000000 razy lepiej od Neuera.
0
Cwaniakuje, że wygrał z Niemcami mundial.
0
Bayern może strzelić 4 gole, ale nie Barcelonie.
0
W końcu Andres ma asystę.
0
Obstawiam 5-0 dla Barcy.
0
Po pierwsze Nike robi lepsze stroje od Adidas, a po drugie nie chce mieć koszulek takiej samej firmy co real.
1
Wole żeby Juventus grał w finale z Barceloną
0
Oby z lewym nie było nic poważnego, ale dla Barcy lepiej żeby nie grał.
0
Chciałbym żeby taki był.
0
Lepiej żeby jak najwięcej.
0
Mój skład:Claudio Bravo, Martin Montoya, Gerard Pique, Marc Bartra, Jordi Alba, Sergio Busquets, Sergi Roberto, Xavi Hernandez, Neymar JR, Luis Suarez i oczywiście Lionel Messi.
0
Messi zagrał ładną piłkę do Jordiego Alby.
0
Komentarz usunięty
0
Realowcem jesteś czy co?
0
Strzelił sobie na pustą i myśli, że jest mistrzem świata.
0
Neymar koks!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
Zamiast Buffona powinien być Courtois.
0
Zgadzam się z Bartomeu, ale jak pod koniec kariery ma odejść to gdzieś do ligi argentyńskiej.
0
Komentarz usunięty
0
Ty jesteś słaby.
0
Po prostu ma słabą formę.Jak zacznie dobrze grać to będziesz liczyć na to, że Barca go nie sprzeda.I bardzo Cię pogieło.
0
Według mnie za Alvesa powinien grać Montoya.
0
Moim zdaniem to Pedro powinni sprzedać a nie Sancheza.
0
Pogieło Cię Iniesta to legenda Barcelony, a jak już to na wypożyczenie.
0
Ciekawe co zrobi trener Manchesteru jak De gea przejdzie do relu.
0
Messi rozwali ronaldo.
0
Suarez strzelił bramkę z przewrotki.
0
Mój skład: Ter Stegen Montoya Bartra Mascherano Adriano Busquets Rafinha Rakitić Suarez Neymar i Messi oczywiście i zdrowia Andresowi.
2
Przeczytaj artykuł i będziesz wiedział.