1

Plotki plotki i jeszcze raz plotki.

0

Rozje******** cały świat anie Hiszpanie!!!!!!!!!!!!!!!

0

Meczu Barcy??Ale ty masz kur** szczescie

0

Dlaczego Munir wszedł jakby był Sandro

1

A neymar????????????

0

Zostanie real jest za głupi żeby znalezc nowego.

0

Ja myśle,że real zapłacił Munirowi zeby nie było maniaty :D

0

Brawo panowie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

piszą że jest 0-2 a na winku ze 0-3

1

Ja tez.Oby Polacy wygrali

1

Bravo ile jeszcze mamy czekać.

0

Już druga najpierw z Bilbao Ter nie poznaje cie

0

Niech założą sankcje na real a nie na nas.

0

Wielki szacun dla Pique.

0

Liczę na to, że Neymar strzeli bramkę.

0

Dobrze, że wraca Neymar.

0

Messi jest więcej wart niż neymar.s


0

gdyby te przetrzymanie mu coś dało

0

1-0 ttttttttttttttttttaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaakkkkkkkkkkkkkkkk

0

Gdyby w pierwszym meczu było by 4-1 a nie 4-0 to bym się nie martwił.

14

Myślę, że słaba gra jest spowodowana tym, że ktoś 3 dni po Superpucharze Europy robi Superpuchar Hiszpanii.

0

Wczoraj tak, ale na Camp Nou nic Barcy nie zatrzyma!

1

Ale autobus nie zatrzyma Messiego.

4

Na Camp Nou wygramy 5-0.

0

3 piłkarzy Barcelony, a 5 z Juve powinno być na odwrót.

0

Rękawice Ikera powinny leżeć w gablocie realu.

0

Boi się Messiego, że mu założy sito jak Milnerowi.

0

Chciałbym żeby Xavi zagrał w finale LM na porzegnanie z Barcą.

0

Może lepiej Toure zamiast Gundogana.

0

Skąd wiesz, że finał będzie z Juventusem?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?