bejlos
Dołączył/a: styczeń 2015
Puławy
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Plotki plotki i jeszcze raz plotki.
0
Rozje******** cały świat anie Hiszpanie!!!!!!!!!!!!!!!
0
Meczu Barcy??Ale ty masz kur** szczescie
0
Dlaczego Munir wszedł jakby był Sandro
1
A neymar????????????
0
Zostanie real jest za głupi żeby znalezc nowego.
0
Ja myśle,że real zapłacił Munirowi zeby nie było maniaty :D
0
Brawo panowie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
piszą że jest 0-2 a na winku ze 0-3
1
Ja tez.Oby Polacy wygrali
1
Bravo ile jeszcze mamy czekać.
0
Już druga najpierw z Bilbao Ter nie poznaje cie
0
Niech założą sankcje na real a nie na nas.
0
Wielki szacun dla Pique.
0
Liczę na to, że Neymar strzeli bramkę.
0
Dobrze, że wraca Neymar.
0
Messi jest więcej wart niż neymar.s
0
gdyby te przetrzymanie mu coś dało
0
1-0 ttttttttttttttttttaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaakkkkkkkkkkkkkkkk
0
Gdyby w pierwszym meczu było by 4-1 a nie 4-0 to bym się nie martwił.
14
Myślę, że słaba gra jest spowodowana tym, że ktoś 3 dni po Superpucharze Europy robi Superpuchar Hiszpanii.
0
Wczoraj tak, ale na Camp Nou nic Barcy nie zatrzyma!
1
Ale autobus nie zatrzyma Messiego.
4
Na Camp Nou wygramy 5-0.
0
3 piłkarzy Barcelony, a 5 z Juve powinno być na odwrót.
0
Rękawice Ikera powinny leżeć w gablocie realu.
0
Boi się Messiego, że mu założy sito jak Milnerowi.
0
Chciałbym żeby Xavi zagrał w finale LM na porzegnanie z Barcą.
0
Może lepiej Toure zamiast Gundogana.
0
Skąd wiesz, że finał będzie z Juventusem?