0

Proponuje jeszcze sprzedać Messiego -,-

0

Żal mi ludzi którzy nazywają się kibicami Barcy , a mówią że Barcelona nie przejdzie do finału i nie że poprawa nie jest możliwa.Ja wierze dokońca! Visca el Barca!:*

0

Żal mi cie Bayern zagra w finale ? To ty chyba sezonawcem jestes a nie kibicem LOL MI CIE!!!! VISCA EL BARCA!!!!!!!!!!!

0

Jak przejdzie do Arsenalu lub do jakiegos innego klubu to będzie następny Judasz po Mario Goetze:/

0

Oby przeszedl do Barcy!:P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?