beaabarca
Dołączył/a: wrzesień 2012
-----
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Proponuje jeszcze sprzedać Messiego -,-
0
Żal mi ludzi którzy nazywają się kibicami Barcy , a mówią że Barcelona nie przejdzie do finału i nie że poprawa nie jest możliwa.Ja wierze dokońca! Visca el Barca!:*
0
Żal mi cie Bayern zagra w finale ? To ty chyba sezonawcem jestes a nie kibicem LOL MI CIE!!!! VISCA EL BARCA!!!!!!!!!!!
0
Jak przejdzie do Arsenalu lub do jakiegos innego klubu to będzie następny Judasz po Mario Goetze:/
0
Oby przeszedl do Barcy!:P