Żal mi ludzi którzy nazywają się kibicami Barcy , a mówią że Barcelona nie przejdzie do finału i nie że poprawa nie jest możliwa.Ja wierze dokońca! Visca el Barca!:*
Żal mi ludzi którzy nazywają się kibicami Barcy , a mówią że Barcelona nie przejdzie do finału i nie że poprawa nie jest możliwa.Ja wierze dokońca! Visca el Barca!:*
Komentarze
0
Proponuje jeszcze sprzedać Messiego -,-
0
Żal mi ludzi którzy nazywają się kibicami Barcy , a mówią że Barcelona nie przejdzie do finału i nie że poprawa nie jest możliwa.Ja wierze dokońca! Visca el Barca!:*
0
Żal mi cie Bayern zagra w finale ? To ty chyba sezonawcem jestes a nie kibicem LOL MI CIE!!!! VISCA EL BARCA!!!!!!!!!!!
0
Jak przejdzie do Arsenalu lub do jakiegos innego klubu to będzie następny Judasz po Mario Goetze:/
0
Oby przeszedl do Barcy!:P
0
Jak przejdzie do Arsenalu lub do jakiegos innego klubu to będzie następny Judasz po Mario Goetze:/
0
Proponuje jeszcze sprzedać Messiego -,-
0
Oby przeszedl do Barcy!:P
0
Żal mi cie Bayern zagra w finale ? To ty chyba sezonawcem jestes a nie kibicem LOL MI CIE!!!! VISCA EL BARCA!!!!!!!!!!!
0
Żal mi ludzi którzy nazywają się kibicami Barcy , a mówią że Barcelona nie przejdzie do finału i nie że poprawa nie jest możliwa.Ja wierze dokońca! Visca el Barca!:*