baton
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Barty jełopie w stosunku do poprzedniego kontraktu, czytaj ze zrozumieniem ten kontrakt potrwa dwa lata więc w ciągu roku traci po 500 k więc w całym kontrakcie 1 mln !!
0
tak a Clarence Seedorf jest najlepszy bo zdobył 4 tytuły ligi mistrzów...... ten to miał szczęście do bycia w dobrych drużynach
0
powie mi ktoś co z ligą typerów ?
0
przypadek ? nie sondze
0
Mi zarząd Barcy też się coraz mniej podoba. Powodzenia Victor.
0
slawkoo i kwiaatek dla was największe uznanie za cały rok
0
No chyba się gra cały rok żeby za klasyfikację generalną były nagrody ? W ogóle to wszystko mam nadzieję że w przyszły roku będzie lepiej poukładane bo było trochę wpadek w tym roku.
0
Więc tak po pierwsze w 41 kolejce jest błąd ostatni mecz zakończył się remisem a nie wygraną Sociedad,
Ja na koniec zająłem 14 miejsce. Czyli wygrywają osoby z poszczególnych miesięcy a nie te co są w TOP z całego roku ?
0
Henry został przesunięty na skrzydło, wszyscy napastnicy mają problem bo mamy dziwnych trenerów. Po co sprowadzać 9 i ustawiać ich na skrzydle zamiast sprowadzić typowego skrzydłowego typu Bale Robben Ribiery
0
Villa i Ibra nie wykorzystali potencjału swojego bo trenerzy nie potrafili ich ustawić w składzie. Pedro jest słaby podobnie jak Alexis oczywiście "słabi" na taki klub jak Barcelona gdzie potrzeba absolutne top. Neymar zagadka jestem dobrej myśli bardziej bym się obawiał na miejscu kibiców Bayernu wątpliwe by Guardiola coś tam polepszył.
0
CO JEST Z TĄ LIGĄ TYPERÓW W POPRZPEDNIM TYGODNIU ZŁY JEDEN WYNIK MECZU POLICZONY W TYM TYGOGODNIU NIE WSZYSTKIE MECZE PODLICZONE A ZARAZ GRAJA A NIE MOŻNA OBSTAWIAĆ KOLEJKI NASTĘPNEJ ???
0
akurat pedro to bym się pozbył pierwszego.....
0
w Liga Typerów w poprzednie kolejce jest błąd wynik meczu Sociedad vs Granada to nie 1 - 2 a 2: 2 mi nie zależy bo typowałem 2:1 .
Pozdrawiam
0
jak to środek nie wymaga zmian jak nie potrafią podać zawodnikom napastnikom to atak sobie i pomoc sobie, xavi całe mecze z Bayernem w odwrocie WTF
0
no cos sie stalo z liga typerów też nie moge wejsc
0
bedzie dobrze :D do domu bayern skonczy się jak za czasów ronaldinho 4:0
0
czy szanowna redakcja ma zamiar coś z tym zrobić aby liga typerów miała ręce i nogi ? nagłe wprowadzenie jakiegoś sts strasznie miesza nie wiadomo od kiedy do kiedy jest podliczanie ani kto wygrał jaki miesiąc
0
tutaj piszecie że zaczyna się od 12 marca a w lidze jest podział na miesiące marzec i teraz podgląd na kwiecień ?? można to jakoś ogarnąć ?
0
dobrze mi szło w typowaniu w marcu i nie wiem który byłem na koniec miesiąca dlaczego nie ma podglądu do poprzednich miesięcy ja się pytam?
0
to był mój jeden z ulubionych piłkarzy zaraz po Kluivercie, pamiętam jak Saviolą w fifie 2002 miałem zawsze króla strzelców :-D
0
Bardzo ciekawy mecz, myślałem że się nie skończy na 2:2
W lidze typerów jest błąd, rezultat jest wpisany 2:0 dla Barcelony.....
0
czendo nie podniecaj sie. Jeszcze sie bedziesz cieszyl jak Zlatan otrzyma Pichini, a Barca korone zlozona z 6 trofeow;p
0
PS. looky myslisz, ze jak masz renome na stronce to nikt nie bedzie krytykowal twoich "durnych" wypowiedzi??
0
Looky, nie podejmujesz dyskusji z powodu liczby emotikon?? Po tym co napisles to ja powinienem raczej nic juz zakonczyc te marna konwersacje;p
0
Lol ban za krytyke Eto?? Czlowieku w czego chcesz, przeciez mamy prawo do wyrazania wlasnego zdania na kazdy temat, a skoro jestesmy fanami Barcy to mowimy o niej;] Nie mozemy byc zaslepieni i chwlic Eto tylko za to, ze we wrzesniu strzelil XX bramek. Trzeba sie przygladac tem co sie dzieje teraz, niestety;p
0
zostawcie go tam na tej Majorce niech sie uczy wykanczac
0
PS. Jak ktoś będzie miał video ze szpalerem to niech łaskawie zapoda linkaxD
0
Też właśnie zauważyłem to nowe "logo-nagłowek"(lol)xD na stronce. Świetne jest, Pep przypomina mi aktor tylko nie mogę skojarzyć jego nazwiskaxD
0
Panowie/ Panie mam pytaniexD Zagra w Finale Alves?? Bo coś się mówiło o jakimś przepiesie, który niby miał anulować kartki, a w tv wyświetlali, że Nasz Brazylijczyk nie zagra;p
0
Strzelił Campbell po dośrodkuwaniu Henry'ego z rzutu wolnego, którego sędzia nie powinien był przyznać, gdyż nie było tam faulu;p