Barty jełopie w stosunku do poprzedniego kontraktu, czytaj ze zrozumieniem ten kontrakt potrwa dwa lata więc w ciągu roku traci po 500 k więc w całym kontrakcie 1 mln !!
CO JEST Z TĄ LIGĄ TYPERÓW W POPRZPEDNIM TYGODNIU ZŁY JEDEN WYNIK MECZU POLICZONY W TYM TYGOGODNIU NIE WSZYSTKIE MECZE PODLICZONE A ZARAZ GRAJA A NIE MOŻNA OBSTAWIAĆ KOLEJKI NASTĘPNEJ ???
Więc tak po pierwsze w 41 kolejce jest błąd ostatni mecz zakończył się remisem a nie wygraną Sociedad,
Ja na koniec zająłem 14 miejsce. Czyli wygrywają osoby z poszczególnych miesięcy a nie te co są w TOP z całego roku ?
No chyba się gra cały rok żeby za klasyfikację generalną były nagrody ? W ogóle to wszystko mam nadzieję że w przyszły roku będzie lepiej poukładane bo było trochę wpadek w tym roku.
Komentarze
0
Barty jełopie w stosunku do poprzedniego kontraktu, czytaj ze zrozumieniem ten kontrakt potrwa dwa lata więc w ciągu roku traci po 500 k więc w całym kontrakcie 1 mln !!
0
tak a Clarence Seedorf jest najlepszy bo zdobył 4 tytuły ligi mistrzów...... ten to miał szczęście do bycia w dobrych drużynach
0
powie mi ktoś co z ligą typerów ?
0
przypadek ? nie sondze
0
Mi zarząd Barcy też się coraz mniej podoba. Powodzenia Victor.
0
CO JEST Z TĄ LIGĄ TYPERÓW W POPRZPEDNIM TYGODNIU ZŁY JEDEN WYNIK MECZU POLICZONY W TYM TYGOGODNIU NIE WSZYSTKIE MECZE PODLICZONE A ZARAZ GRAJA A NIE MOŻNA OBSTAWIAĆ KOLEJKI NASTĘPNEJ ???
0
Moze fanclub cos zorganizuje??
0
Więc tak po pierwsze w 41 kolejce jest błąd ostatni mecz zakończył się remisem a nie wygraną Sociedad,
Ja na koniec zająłem 14 miejsce. Czyli wygrywają osoby z poszczególnych miesięcy a nie te co są w TOP z całego roku ?
0
No chyba się gra cały rok żeby za klasyfikację generalną były nagrody ? W ogóle to wszystko mam nadzieję że w przyszły roku będzie lepiej poukładane bo było trochę wpadek w tym roku.
0
slawkoo i kwiaatek dla was największe uznanie za cały rok