0

Może i Messi nie zasługuje na złotą piłkę, ale nie powinien mówić tego ktoś kto nie zasługuje nawet na pierwszy skład w Barcelonie... dla mnie Pique powoli staje sie pośmiewiskiem, a jego słaba gra w ostatnich miesiącach to podsumowuje. Tamten sezon nie był dla niego udany i ten też nie jest. To co robi z nim CR7 i inni napastnicy z Primera Division czy ligi mistrzów jest dla mnie conajmniej smieszne. Powie mi ktoś co on robi w pierwszej 11 ?

0

ale ten Pique jest słaby. Co on robi przez caly czas ze jest ciągle w pierwszej jedenastce ?

0

Wy to pierdolicie głupoty. Tiki-taka nudzi ?
Nudzi to co gra Barca, bo to 10 razy za wolna tiki-taka.
Neymar najlepszy zawodnik Barcelony... Alexis zobaczył rywalizacje to się wziął do roboty i od początku sezonu ( lub nawet pre sezonu ? ) jeden z lepszych zawodników. Nie rozumiem tylko czemu po bramce pobiegli do Messiego a nie do niego...

0

Dla mnie Alves 1, a Messi 6,25

0

Czyli co według was dominacja Barelony skończyła się gdy Alexis do nas doszedł, to jest główny powód tak ? Nie to że Alves to już nie ten Alves, że Villa to nie ten Villa, że Pique to nie ten Pique, że Puyol ma ciągle kontuzje, że Alba jest słabszy od Abidala, tylko transfer... ehhh kibice przyznajcie że BARCELONA nie jest w dobrej dyspozycji a nie szukacie jakichś powodów.. to jest takie żałosne, że czasem wstyd powiedzieć komu sie kibicuje, żeby Cie nie wzieli za jakiegoś niedojeba.

0

dajcie stare niebieskie barwy a nie jakies gowno..

0

Ps. Moi kandydaci : Sakho, Hummels, Chiellini

0

Hummels, na euro chyba najlepszy obrońca, w BVB zatrzymywał zawodników Realu, ale gdzie tam mu do klasowego obrońcy. Przecież D.Luiz jest lepszy, prawda jest taka ze go wszyscy lubią, ale On nie jest taki dobry... w ataku nawet, ale obrona to zwykły średniak.

0

0

Ale co z tego że ma nad wszystkim " władze" to nie jest to samo jakby był tutaj... ja sam gram w piłkę to chyba wiem jak jest, a Wy pooglądaliście, poczytaliście i eksperci...

0

Historyczna remontada, Barca musi strzelić co najmniej 4 bramki ! Ostatnio nie było ANI JEDNEJ (!) sytuacji do strzelenia bramki, ale prawda jest taka że nie damy rady bo 4 bramki z Milanem to będzie bardzo trudne, a że mamy pachołek na bramce i co mecz jest " złe ustawienie w obronie pary stoperów i tracimy bramkę " to przegramy, jest jakieś 30% że Barca awansuje...

0

Ale niewiem na prawde co Wy chcecie od Tito, niewiem czy jesteście debilami ale ja zauważyłem ze jest zmiana, gdy Jordi Roura prowadzi zespół i mowi że Tito wszystko widzi itp. a jak jest TITO na prawde z drużyną, pierwszą porażkę zaiczyliśmy pod wodzą Roury i drużyna gra gorzej jak nie ma Tito.. sam odnosze wrażenie jakby grali bez trenera... a Wy jednak zwalicie na Tito wszystko, to nie jego wina że go tu nie ma..

0

haha dobre ;D Piszecie " dobrze że ... " jak to tylko przewidywany skład, a wy sie cieszycie ;D

0

Czym was znięchęcił w wypowiedziach ? tym że nie chwali klubu ?
Sam kiedyś powiedział, jaki jest Guardiola.. że na treningach dawał z siebie 110% a Guardiola i tak stawiał na jedną, żelazną 11. Dziwicie się, że miał talent ale go nie rozwinął ?! To zobaczcie czyja to wina ? Tego że Guardiola ma swoich ulubieńców i tych których nie lubi... I dlatego Bojan się nie rozwinął, pamiętacie końcówke sezonu 2009/10 ? Strzelał dużo goli, bo Ibra nie grał bo miał słaby okres, a Bojan grał.. i sezon 10/11 Bojan zamiast dostawać szanse bo udowodnił swoją wartość to ściągneli Ville i Bojan nie grał prawie wg... a Wy i tak go nie lubicie przez to że nie grał bo tak sobie zażyczył Messi... Kto powinien grać więcej ? Villa czy Sanchez ( obecnie ) a jak jest ? Gra więcej Sanchez bo Messi ma konflikt z Villą... Prawda jest taka, że ten Messi to już nie jest ten skromny Messi, skromnego gra publicznie( w wywiadach ) ale rzeczywistość jest inna, Ronaldo jest sobą w wywiadach i dlatego nikt go nie lubi ... czytajcie, minusujcie bo napisałem źle o Barcy, mam to w dupie

0

Stelios23

Nie pisz, że mamy słabą obrone, bo Cie zminusują bo przecież wg nich Barca to drużyna idealna ;) w obronie to tylko Puyol umie grać, reszta bardziej ofensywna niż defensywna..

0

Może mi ktoś powiedzieć, kiedy Messi otworzył wynik z Realem M. w tym sezonie ?? Strzelenie pierwszej bramki dla drużyny a otworzenie wyniku meczu to co innego...

0

A do tego nie patrzcie, że Barca ma 1 miejsce a Espanyol 18/20, bo z nimi zawsze są ciężkie mecze.. jak Barca zremisuje ( czego oczywiście niechce ) lub ledwo co wygra to was wyśmieje.

0

0

MESSIah16
Brazylia ma lepszy skład, Niemcy,Hiszpania, nawet Francja ma lepszy ..., Anglia...
Argentyna = Holandia dobry atak brak obrony, Joao Perreira gra w Valenci, a grał w Sportingu Lizbona, a co B. Alves nie jest dobry ? na pewno jest lepszy od tego Campangaro(jakos tak ) z Napoli

0

ale patrz np. na Ville gdy nie strzelał przez kilkanaście meczy ( 12,13 ? ) w sezonie 10/11, niewiem czy wtedy byles kibicem Barcy, ale On grał... i dobrze grał i dlatego grał, a nie po to zeby sie przełamał i zaczął strzelać

0

i jeszcze Portugalia dysponuje słabszym składem od Argentyny ?? hahahhahahahahahhahahaha. o człowieku rozbawiłeś mnie do łez...
Perreira--B.Alves--Pepe---Coenteao .. a obrona Argentyny jest taka słaba... że nawet Ci nie powiem w jakich klubach grają. Jedynie Collocini w Newcastle cos gra i ten Capagnaro (?) z Napoli a reszta... weź człowieku. chociaz i tak dostane - bo ARgentyna to druzyna Messiego i musi byc najlepsza

0

MESSIah16

Czy Ty cos masz ze patrzysz na te statystyki tak ? tu chodzi o to kto gra czy o statystyki ?? czyli obrońcy wg sie nie liczą w grze bo strzelająmało bramek ??

0

@kicia
nie pisz że możemy przegrać, bo Cie zaślepieni fani FCB zminusują ;) tak to już jest... wstyd mi takich kibiców.. czasami wstyd powiedzieć, że sie kibicuje FCB przez własnie kibiców którzy tylko się spinają...

0

ale mnie śmieszą tacy kibice typu " Szachtar też dobry (buahaha )" czy " Galatasaray ? gdzie to jest hahha " to są sezonowcy bez szacunku dla rywala.. dla waszej wiadomości, Barcelona jest mniejsza niż połowa klubów z Ekstraklasy, a np. sezon 2007-08 ? co Barcelona wyprawiała ?? 3 miejsce w lidze.. pewnie już nie pamiętacie. Wtedy nie było Guardioli

0

zaślepieni kibice Barcelony dają Albe a nie A.Cole ;) Pozdrowienia. Jesteście nieźle zaślepieni Barceloną.. sam jestem kibicem Barcelony, ale umiem obiektywnie ocenić piłkarzy FC Barcelony jak i Realu Madryt. Tak więc koledzy niżej nie dają do 11 piłkarza jednego z najlepszych która na 100% będzie w 11 roku. kogo ? Ronaldo. Tacy są właśnie inni kibice Barcy, Ci nie prawdziwi, bez szacunku... zaślepieni. Pozdrawiam prawdziwych kibiców Dumy Katalonii, którzy na prawdę wiedzą co to jest szacunek do rywala. Bo nie danie ANI JEDNEGO (!) piłkarza REALU do 11 roku, jest po prostu żałosne. A teraz minusujcie mnie, bo napisałem że Ronaldo jest dobry.

Moja 11 :
4-3-3
-------------------------Casillas---------------------------
--Lahm-----Hummels-----------Mascherano----A.Cole
----------Ozil-------------Xavi----------Iniesta-----------
---------------Messi----Gomez----Ronaldo------------

0

właśnie widzę, jacy z was sezonowcy. Macie pretensje, że kibice Realu są za Portugalią, bo tam jest Ronaldo i dlatego też są kibicami Realu... a Wy ?! Nie jesteście lepsi, wszyscy tylko o tym, że Argentyna ma wygrać Mś i że Messi ma strzelić gola. W Hiszpanii gra chyba wiecej Barcelonistów. Jak coś od razu mówie, że jestem kibicem Barcelony, a nie Realu. Tak teraz mnie minusujcie ;) powodzenia

0

@kreus
mniej więcej taką :) - tylko że taki sztuczny uśmiech

0

Nie rozumiem was... jestem kibicem Barcy, tak jak Wy ale Wy tylko
" Szkoda, że nie Messi "
Dostał Iniesta, też piłkarz Barcy.. tacy kibice Barcelony z Messim, jak w Realu z Ronaldo...

0

@cules100pro
dla mnie też wina leży ( niestety ) po stronie FCB. Tak jakby robili łaskę, że w tym grają, no to mają.

0

@Barcelonista
jak się zarejestrowałeś byłeś jeszcze fanem Barcy ?:)
Zrobiłeś sobie minecrafcie stadion Realu ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?