O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 40
  • Polecenia 0

Komentarze

0

Może i Messi nie zasługuje na złotą piłkę, ale nie powinien mówić tego ktoś kto nie zasługuje nawet na pierwszy skład w Barcelonie... dla mnie Pique powoli staje sie pośmiewiskiem, a jego słaba gra w ostatnich miesiącach to podsumowuje. Tamten sezon nie był dla niego udany i ten też nie jest. To co robi z nim CR7 i inni napastnicy z Primera Division czy ligi mistrzów jest dla mnie conajmniej smieszne. Powie mi ktoś co on robi w pierwszej 11 ?

0

ale ten Pique jest słaby. Co on robi przez caly czas ze jest ciągle w pierwszej jedenastce ?

0

Wy to pierdolicie głupoty. Tiki-taka nudzi ?
Nudzi to co gra Barca, bo to 10 razy za wolna tiki-taka.
Neymar najlepszy zawodnik Barcelony... Alexis zobaczył rywalizacje to się wziął do roboty i od początku sezonu ( lub nawet pre sezonu ? ) jeden z lepszych zawodników. Nie rozumiem tylko czemu po bramce pobiegli do Messiego a nie do niego...

0

Dla mnie Alves 1, a Messi 6,25

0

Czyli co według was dominacja Barelony skończyła się gdy Alexis do nas doszedł, to jest główny powód tak ? Nie to że Alves to już nie ten Alves, że Villa to nie ten Villa, że Pique to nie ten Pique, że Puyol ma ciągle kontuzje, że Alba jest słabszy od Abidala, tylko transfer... ehhh kibice przyznajcie że BARCELONA nie jest w dobrej dyspozycji a nie szukacie jakichś powodów.. to jest takie żałosne, że czasem wstyd powiedzieć komu sie kibicuje, żeby Cie nie wzieli za jakiegoś niedojeba.

Zobacz wszystkie

0

Jozin
A przeczytaj to :
" Dla Alexisa i Cesca Fàbregasa, jeśli zagrają w sobotnim meczu, będzie to ich pierwszy klasyk w lidze. "

0

Ale niewiem na prawde co Wy chcecie od Tito, niewiem czy jesteście debilami ale ja zauważyłem ze jest zmiana, gdy Jordi Roura prowadzi zespół i mowi że Tito wszystko widzi itp. a jak jest TITO na prawde z drużyną, pierwszą porażkę zaiczyliśmy pod wodzą Roury i drużyna gra gorzej jak nie ma Tito.. sam odnosze wrażenie jakby grali bez trenera... a Wy jednak zwalicie na Tito wszystko, to nie jego wina że go tu nie ma..

0

"Jeśli wynik z tamtego meczu (2:2) powtórzyłby się jutro, gracze w bordowo-granatowych koszulkach nie awansowaliby po raz piąty z rzędu do półfinału Ligi Mistrzów." Inaczej może to sformułujcie bo to brzmi jakby Barca od 5 lat nie mogła awansować do półfinału ..

0

Dla mnie Alves 1, a Messi 6,25

0

@Wysyp1
Dlatego jest troche osób, które mówią na Messiego " sztuczny talent " bo sam widzisz zresztą jest niski ale ta jego masa i siła .. wzięła się z hormonu wzrostu i ma nadmiar glukozy we krwi i ok. 2 razy więcej siły fizycznej niż powinien mieć... troche prawda ale cieszmy się, że gra u nas :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?