0

Kolejna plotka,,, Ostatnio dużo tutaj można ich znaleźć. : /

1

Rakitić ładne zagranie

0

"Teoretycznie" mogli i by z 10 zdobyć bramek, ale taką grą nic nie zdobędą..

0

Ha ha 2:0

0

Wybrał pieniądze niestety...

1

Fred się rozkręca... Pewnie Zubi już go obserwuje

2

to teraz Fred wydymał was... :P

3

Kurna, Hulk takie bicki, a przewraca się jak Busi

7

Ney zajebi** bokserki ^^

1

Nie i tyle

0

Co je lew podczas meczu? Kozy :D

0

Jak na razie mundial jest po prostu zajebi**. Spodziewałem się znowu dominacji Europy, a tu proszę Hiszpania i Anglia już odpadli. To tylko potwierdza, że piłka się rozwija i nawet Ci z małych, ubogich krajów, nieźle grają.

0

To byłaby niezła niespodzianka, gdyby Ghana zatrzymała Niemców, którzy przejechali Portugalię.

1

0

Ten agent nie tylko w Barcelonie jest, ale także i w Monachium.
http://transfery.info/66696,agent-cuadrado-byl-w-monachium

0

Za Davida Ville jak im w tamtym roku oddaliśmy, teraz powinni przynajmniej połowę z tego żądać a nie 60 mln. :/

0

Jakby miała brodę to jak Conchita Wurst xd

0

Ja wiem, że jest to strona z faktami związanymi z Barca. Ale wrzucanie takich plotek to po prostu żenada.

0

Po tym jak też myślałem że transfer Cesca to też ploty nic mnie już nie zdziwi.

0

Ja się zastanawiam coraz bardziej, czy po prostu ten zarząd nie chce zniszczyć Barcy? Na prawdę dziwią mnie ich decyzje.

18

Napoli to akurat dobry rywal. Będzie można sprawdzić piłkarzy.

1

Najbardziej u Pedro denerwuje mnie ten jego uśmieszek. Nienawidzę tego u niego. Za to Alexisa bardzo sobie cenię. Dla mnie to prawdziwy walczak...

4

I tak Alexis odejdzie, bo nasz zajebi*** zarząd nada zapewnel uważa, że Pedro to wychowanek i jemu należy się miejsce...

6

Mam nadzieję, że okaże się solidnym bramkarzem na lata.

0

Właśnie, nie rozumiem tego. Czemu oni tak robią, że sprzedają za bezcen, a kupują za drogie pieniądze.

0

Z Mandzukiciem masz rację, Przydałby się ktoś taki. A wracając do środka pola, to tak jak wcześniej napisałem, ze najlepszą opcją dla Barcy i jej stylu, byłoby odejście Xaviego. Z całym szacunkiem dla niego oczywiście, ale gra już słabo. A takie wzmocnienie w postaci Koke, uważam, że dałoby wiele dobrego,

0

Sprzedając za tak marne pieniądze, zastanawiam się czy przypadkiem zarząd nie chce doprowadzić klubu to dna. Przecież nawet dziecko by wiedziało że oddanie Cesca za 33 mln to jakaś żenada. Nie mogę tego zrozumieć, jak można oddawać zawodnika za tak marne pieniądze. :/

7

Kogo sprzedać? Według mnie Xaviego. Wiem, że to legenda, ale gra słabo. Pokazał to nie tylko w tym sezonie, ale i nawet wczoraj na mundialu. Xavi za mało posyła wysokich piłek, Osobiście, starałbym się o Koke. Młody i zaangażowany hiszpan byłby idealnym wzmocnieniem pola.

1

Hiszpania wczoraj grała jak Barca. Za dużo klepania za mało strzelania. Tak samo Barca, jeśli Lucho nic nie zmieni w naszym stylu to kolejny sezon bez pucharu zakończymy.

3

Barca długo szuka tego stopera. Mundial się zaczął i ceny skoczą w górę. Szkoda, że jeszcze nie mamy nowego obrońcy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?