bartekulka
Dołączył/a: kwiecień 2012
Kamieńsk
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Iniesta wielki człowiek
0
To co najbardziej mi sie podoba w wypowiedziach piłkarzy Blaugrany to, że zawsze nie są pyszni mówią szczerą prawdę. Nie to co Zelus powiedział, że jemu nalezy się Złota Piłka. Robi z sibie idiotę tak jak Ja che to i musze t mieć. A Messiemu nalezy się Złota Piłka pod względem indiwidualnym i za całokształ.
0
własnie za co tito!!!!!!!!????????????
0
Pep dzięki jeszcze raz za wszystko
0
Tera przyjdzie trend Realu CR, chyba jesteś śmieszny żelus
0
Messi grał najlepszy sezon dla mnie a to, ze strzelił jakies nieważne bramki to nic. Ale ma ich więcej od CR7. Mourinho myśli, że jak Krysia wygrała mistrzostwo Hiszpaniii to juz Złota Piłka dla niego. Messi zdobyl LM i coś jeszcze a Ronaldo nic dla mnie moze ktos inny dostac zlotą piłkę, ale nic nie wiadomo
0
Wg mnie najlepsza jedenastka:
Casillas, Alves, Ramos, Thiago silva lub Pouyol, Marcelo, Xavi, Iniesta, Xabi Alonso, Busqets Mesii i Cr7
0
Szacunekdla Pepa i drużyny jeszcze raz!!!!!!! VeB!!!!!!!!!!!!!!!!
0
Messi nie na sprzedaz a ten Abramowicz głupek jakis
0
Wreszczie na Euro aby zdązył z wysoką forma no iu oczywiscie na nastepny sezon VeB!!!!!!!!
0
Mecz towarzyski z Realem :)
0
Alvesa niech zostawia
0
Dalej Leo pobijesz Pelego
0
Śrubuj rekord dalje:D
0
Ferguson może chyba sobie o Pique pomarzyć?
0
Pep poprowadż Espanie
0
Gracies Pep!!!!
0
Dziękujemy za sezony pełnych emocji i trumfów Barcy!!
0
Dzięki za ten sezon, który obfitował w dużo emocji. Szkoda, że nie zagramy finale LM sprubujemy za rok