O sobie

  • Zainteresowania Pilka nozna, sport ogolnie no i troszke cos o zyciorysach pilkarzy ;)
  • Ulubiony zawodnik Leo Messi
  • Ulubione zespoły Barca no i troszke Arsenal
  • Barcelonie kibicuję od 4 lat

Statystyki

  • Dni w serwisie 5177
  • Liczba komentarzy 19
  • Polecenia 0

Komentarze

0

Iniesta wielki człowiek

0

To co najbardziej mi sie podoba w wypowiedziach piłkarzy Blaugrany to, że zawsze nie są pyszni mówią szczerą prawdę. Nie to co Zelus powiedział, że jemu nalezy się Złota Piłka. Robi z sibie idiotę tak jak Ja che to i musze t mieć. A Messiemu nalezy się Złota Piłka pod względem indiwidualnym i za całokształ.

0

własnie za co tito!!!!!!!!????????????

0

Pep dzięki jeszcze raz za wszystko

0

Tera przyjdzie trend Realu CR, chyba jesteś śmieszny żelus

Zobacz wszystkie

0

Pep poprowadż Espanie

0

Wg mnie najlepsza jedenastka:
Casillas, Alves, Ramos, Thiago silva lub Pouyol, Marcelo, Xavi, Iniesta, Xabi Alonso, Busqets Mesii i Cr7

0

Szacunekdla Pepa i drużyny jeszcze raz!!!!!!! VeB!!!!!!!!!!!!!!!!

0

Iniesta wielki człowiek

0

Messi grał najlepszy sezon dla mnie a to, ze strzelił jakies nieważne bramki to nic. Ale ma ich więcej od CR7. Mourinho myśli, że jak Krysia wygrała mistrzostwo Hiszpaniii to juz Złota Piłka dla niego. Messi zdobyl LM i coś jeszcze a Ronaldo nic dla mnie moze ktos inny dostac zlotą piłkę, ale nic nie wiadomo

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?