O sobie
- Zainteresowania Pilka nozna, sport ogolnie no i troszke cos o zyciorysach pilkarzy ;)
- Ulubiony zawodnik Leo Messi
- Ulubione zespoły Barca no i troszke Arsenal
- Barcelonie kibicuję od 4 lat
Statystyki
- Dni w serwisie 5177
- Liczba komentarzy 19
- Polecenia 0
Komentarze
0
Iniesta wielki człowiek
0
To co najbardziej mi sie podoba w wypowiedziach piłkarzy Blaugrany to, że zawsze nie są pyszni mówią szczerą prawdę. Nie to co Zelus powiedział, że jemu nalezy się Złota Piłka. Robi z sibie idiotę tak jak Ja che to i musze t mieć. A Messiemu nalezy się Złota Piłka pod względem indiwidualnym i za całokształ.
0
własnie za co tito!!!!!!!!????????????
0
Pep dzięki jeszcze raz za wszystko
0
Tera przyjdzie trend Realu CR, chyba jesteś śmieszny żelus
0
Pep poprowadż Espanie
0
Wg mnie najlepsza jedenastka:
Casillas, Alves, Ramos, Thiago silva lub Pouyol, Marcelo, Xavi, Iniesta, Xabi Alonso, Busqets Mesii i Cr7
0
Szacunekdla Pepa i drużyny jeszcze raz!!!!!!! VeB!!!!!!!!!!!!!!!!
0
Iniesta wielki człowiek
0
Messi grał najlepszy sezon dla mnie a to, ze strzelił jakies nieważne bramki to nic. Ale ma ich więcej od CR7. Mourinho myśli, że jak Krysia wygrała mistrzostwo Hiszpaniii to juz Złota Piłka dla niego. Messi zdobyl LM i coś jeszcze a Ronaldo nic dla mnie moze ktos inny dostac zlotą piłkę, ale nic nie wiadomo