bartek_roni
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Radom
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
1 kwietnia, prima aprilis ;)
0
Jestem tylko ciekaw czy Neymar będzie również błyszczał w silnej lidze Hiszpańskiej. Jak wiadomo w Brazylii jest gwiazdą, lecz w Primera Division obrońcy nie będą stali jak slalomowe tyczki. Tak szczerze to przydałby się teraz, bo nie mamy zbyt mocnych skrzydeł, w zeszłym sezonie Villa + Pedro w dobrej formie, teraz Villa kontuzja, Pedro gra kiepsko. Tello i Cuenca nie są jeszcze na tyle dojrzali i ograni by móc grać w pierwszym zespole, a Alexis nadal nie gra swoich 100% możliwości.
0
nie działają mi te bramki na stronie FIFA. Ma ktoś może osobny link do nich wszystkich ;-)?
0
martwi plaga tych kontuzji. Zostaje nam czekać na Alexisa, Cesc'a, i Gerarda. Szybko wrócą, twardzi są, a chłopaki sobie bez nich jakoś poradzą, dziś to udowodnili ;)
0
a ja z chęcią bym taki nabył ;)
0
daj ktoś link do transmisji.
0
ma ktoś link do transmisji z koronacji?
0
Cendra, daj to zdjęcie ;>
0
Messi już upity : DDDD
0
czym to mogę wypakować? Dziwny format.
0
link nie działa!
0
Jak to jest z tą przesyłką? Wpłaciłem już kasę 33 zł, i na emaila nie przyszło potwierdzenie, że kasa została zaksięgowana. I nie mogę wysłać im e-maila, bo się nie da..
0
zamówiłem dwa dni temu.
0
Maciek, hahahahha kocham Cię : D
zapomniałeś, że w Polsce spadł śnieg, i Jerzy Dudek przejął się tym, i cały real źle zagrał.
0
to jest to! Testimo Barça! Visca El Barca! WYGRAMY LIGE!
0
Bosko, brak słów, po prostu Barca zmiażdżyła Real, który był dzisiaj chamski, wieśniacki, nic im nie pomoże.
Czekam na wypowiedź Mourinho.
Testimo Barça!
0
idiota. Niech robi to co robi, a nie się bierze za piłkę.
0
Chce ktoś zostać moim opiekunem? :(
0
mi chodzi o to, czy może jechać sama?
0
Czy osoba pełnoletnia (prawie 16 lat) nie będąca w żadnym stopniu powiązana z FCBP, może pojechać sama na taki wyjazd? Czy koniecznie musi jechać osoba pełnoletnia?
0
dobra, to już mam koszulkę Ghany. ;)
0
ciężki tydzień panowie, no ale dacie radę.; )! VeB!
0
judasz89- święte słowa. : D
0
@down.
nie działa. ;f
0
haahha, świetne ; D.
0
czy tylko mi nie działają filmiki, i jest białe tło :
0
Aśśś dokładnie, musimy wierzyć i czekać na zwycięstwa Barcy!
Barca ponad życie!
0
gdzie można zalicytować ;)?
0
Biorąc pod uwagę cały tamten sezon i osiągnięcia reprezentacyjne- to jednak stawiam na Xaviego, ale Messi pewnie wygra. Obu ich `kocham`, jako piłkarzy naszej dumy!
0
Panowie, jeden słabszy mecz w sezonie musi przyjść, a mecz z Valencią był oznaką zadyszki. Miejmy nadzieję, że zimny prysznic obudzi w porę graczy! VISCA EL BARCA!