Jestem tylko ciekaw czy Neymar będzie również błyszczał w silnej lidze Hiszpańskiej. Jak wiadomo w Brazylii jest gwiazdą, lecz w Primera Division obrońcy nie będą stali jak slalomowe tyczki. Tak szczerze to przydałby się teraz, bo nie mamy zbyt mocnych skrzydeł, w zeszłym sezonie Villa + Pedro w dobrej formie, teraz Villa kontuzja, Pedro gra kiepsko. Tello i Cuenca nie są jeszcze na tyle dojrzali i ograni by móc grać w pierwszym zespole, a Alexis nadal nie gra swoich 100% możliwości.
martwi plaga tych kontuzji. Zostaje nam czekać na Alexisa, Cesc'a, i Gerarda. Szybko wrócą, twardzi są, a chłopaki sobie bez nich jakoś poradzą, dziś to udowodnili ;)
Komentarze
0
1 kwietnia, prima aprilis ;)
0
Jestem tylko ciekaw czy Neymar będzie również błyszczał w silnej lidze Hiszpańskiej. Jak wiadomo w Brazylii jest gwiazdą, lecz w Primera Division obrońcy nie będą stali jak slalomowe tyczki. Tak szczerze to przydałby się teraz, bo nie mamy zbyt mocnych skrzydeł, w zeszłym sezonie Villa + Pedro w dobrej formie, teraz Villa kontuzja, Pedro gra kiepsko. Tello i Cuenca nie są jeszcze na tyle dojrzali i ograni by móc grać w pierwszym zespole, a Alexis nadal nie gra swoich 100% możliwości.
0
nie działają mi te bramki na stronie FIFA. Ma ktoś może osobny link do nich wszystkich ;-)?
0
martwi plaga tych kontuzji. Zostaje nam czekać na Alexisa, Cesc'a, i Gerarda. Szybko wrócą, twardzi są, a chłopaki sobie bez nich jakoś poradzą, dziś to udowodnili ;)
0
a ja z chęcią bym taki nabył ;)
0
zamówiłem dwa dni temu.
0
ma ktoś link do transmisji z koronacji?
0
Nie ma, ja na Polsacie Sport, oglądam.
0
Mecz już się zaczął, BARCA!
0
daj ktoś link do transmisji.