0

Ja też go nie chcę Mickey131

0

Leo odpocznie. Należy mu się.

Affelay zadebiutuje. Pięknym byłby atak Messi-Villa-Affelay.

0

Powodzenia w nowym klubie :)

0

Żaden zespół nie będzie wiecznie wygrywał. Pep wie co robi. Chce oszczędzić najlepszą 11 na najważniejsze mecze. Grunt, aby Barça wygrywała ważne mecze (np. LM). Chcecie, aby Barça przegrała z Arsenalem w 1/8 finału LM? Chyba już lepiej zremisować mecz teraz. Lepiej oszczędzić zawodników i zdobywać trofea, niż ich wymęczyć i przegrać wszystko. Jak ktoś chce cały czas wygrywać 5-0 Barçą, to niech zagra na poziomie Amator z trzecioligowcami w Fifie :)

Visca el Barça!!!

0

Może zobaczymy Messiego w 2 połowie. Mam nadzieję, że będzie lepiej. Liczę na 2-0. Visca el Barça!

0

Kosmo, chyba gramy nawet dużo lepiej niż w 08/09. Pamiętam, że wtedy wyniki były typu 3-2, 1-0. Teraz typu 5-0,4-0,5-1.

Skład mamy niesamowity. W 08/09 też był bardzo dobry. Ciągle pamiętam, to co zrobił dla Barcy Eto'o. Szkoda, że go nie ma. Jest za to Villa, który robi równie dużo. Messi jest na pewno lepszy niż w 08/09. Wtedy nie strzelał tylu (17) bramek. Teraz czasami przypomina pomocnika. Jeżeli dobrze liczę, 9 asyst to świetny wynik. Pedro jest na szczycie. Pewnie w grze Fifa 12, Barcelona będzie zdecydowanie najlepszym klubem na świecie. Zresztą tak jest :)

0

Czekamy w Barcelonie. Pamiętaj, dużo strzelaj w sezonie. Witam Ibi!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?