Żaden zespół nie będzie wiecznie wygrywał. Pep wie co robi. Chce oszczędzić najlepszą 11 na najważniejsze mecze. Grunt, aby Barça wygrywała ważne mecze (np. LM). Chcecie, aby Barça przegrała z Arsenalem w 1/8 finału LM? Chyba już lepiej zremisować mecz teraz. Lepiej oszczędzić zawodników i zdobywać trofea, niż ich wymęczyć i przegrać wszystko. Jak ktoś chce cały czas wygrywać 5-0 Barçą, to niech zagra na poziomie Amator z trzecioligowcami w Fifie :)
Żaden zespół nie będzie wiecznie wygrywał. Pep wie co robi. Chce oszczędzić najlepszą 11 na najważniejsze mecze. Grunt, aby Barça wygrywała ważne mecze (np. LM). Chcecie, aby Barça przegrała z Arsenalem w 1/8 finału LM? Chyba już lepiej zremisować mecz teraz. Lepiej oszczędzić zawodników i zdobywać trofea, niż ich wymęczyć i przegrać wszystko. Jak ktoś chce cały czas wygrywać 5-0 Barçą, to niech zagra na poziomie Amator z trzecioligowcami w Fifie :)
Komentarze
0
Ja też go nie chcę Mickey131
0
Leo odpocznie. Należy mu się.
Affelay zadebiutuje. Pięknym byłby atak Messi-Villa-Affelay.
0
Powodzenia w nowym klubie :)
0
Żaden zespół nie będzie wiecznie wygrywał. Pep wie co robi. Chce oszczędzić najlepszą 11 na najważniejsze mecze. Grunt, aby Barça wygrywała ważne mecze (np. LM). Chcecie, aby Barça przegrała z Arsenalem w 1/8 finału LM? Chyba już lepiej zremisować mecz teraz. Lepiej oszczędzić zawodników i zdobywać trofea, niż ich wymęczyć i przegrać wszystko. Jak ktoś chce cały czas wygrywać 5-0 Barçą, to niech zagra na poziomie Amator z trzecioligowcami w Fifie :)
Visca el Barça!!!
0
Może zobaczymy Messiego w 2 połowie. Mam nadzieję, że będzie lepiej. Liczę na 2-0. Visca el Barça!
0
Żaden zespół nie będzie wiecznie wygrywał. Pep wie co robi. Chce oszczędzić najlepszą 11 na najważniejsze mecze. Grunt, aby Barça wygrywała ważne mecze (np. LM). Chcecie, aby Barça przegrała z Arsenalem w 1/8 finału LM? Chyba już lepiej zremisować mecz teraz. Lepiej oszczędzić zawodników i zdobywać trofea, niż ich wymęczyć i przegrać wszystko. Jak ktoś chce cały czas wygrywać 5-0 Barçą, to niech zagra na poziomie Amator z trzecioligowcami w Fifie :)
Visca el Barça!!!
0
Powodzenia w nowym klubie :)
0
Leo odpocznie. Należy mu się.
Affelay zadebiutuje. Pięknym byłby atak Messi-Villa-Affelay.
0
Może zobaczymy Messiego w 2 połowie. Mam nadzieję, że będzie lepiej. Liczę na 2-0. Visca el Barça!
0
Czekamy w Barcelonie. Pamiętaj, dużo strzelaj w sezonie. Witam Ibi!