O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 5668
  • Liczba komentarzy 7
  • Polecenia 0

Komentarze

0

Ja też go nie chcę Mickey131

0

Leo odpocznie. Należy mu się.

Affelay zadebiutuje. Pięknym byłby atak Messi-Villa-Affelay.

0

Powodzenia w nowym klubie :)

0

Żaden zespół nie będzie wiecznie wygrywał. Pep wie co robi. Chce oszczędzić najlepszą 11 na najważniejsze mecze. Grunt, aby Barça wygrywała ważne mecze (np. LM). Chcecie, aby Barça przegrała z Arsenalem w 1/8 finału LM? Chyba już lepiej zremisować mecz teraz. Lepiej oszczędzić zawodników i zdobywać trofea, niż ich wymęczyć i przegrać wszystko. Jak ktoś chce cały czas wygrywać 5-0 Barçą, to niech zagra na poziomie Amator z trzecioligowcami w Fifie :)

Visca el Barça!!!

0

Może zobaczymy Messiego w 2 połowie. Mam nadzieję, że będzie lepiej. Liczę na 2-0. Visca el Barça!

Zobacz wszystkie

0

Żaden zespół nie będzie wiecznie wygrywał. Pep wie co robi. Chce oszczędzić najlepszą 11 na najważniejsze mecze. Grunt, aby Barça wygrywała ważne mecze (np. LM). Chcecie, aby Barça przegrała z Arsenalem w 1/8 finału LM? Chyba już lepiej zremisować mecz teraz. Lepiej oszczędzić zawodników i zdobywać trofea, niż ich wymęczyć i przegrać wszystko. Jak ktoś chce cały czas wygrywać 5-0 Barçą, to niech zagra na poziomie Amator z trzecioligowcami w Fifie :)

Visca el Barça!!!

0

Powodzenia w nowym klubie :)

0

Leo odpocznie. Należy mu się.

Affelay zadebiutuje. Pięknym byłby atak Messi-Villa-Affelay.

0

Może zobaczymy Messiego w 2 połowie. Mam nadzieję, że będzie lepiej. Liczę na 2-0. Visca el Barça!

0

Czekamy w Barcelonie. Pamiętaj, dużo strzelaj w sezonie. Witam Ibi!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?