0

ehh Iniesta.... oby to nic poważnego :/

0

Ban

0

pogoda masakryczna tam :/

0

nie no takie podsumowanka..... brawa dla redakcji ;) miodzio ;)

0

no co jak co... ale obrońców to już nam raczej nie trzeba...

0

Henry out, Hleb in!!

0

geniusza*

0

kurde weźcie tego geniusz zbanujcie...

0

ej no loooz... rano przeczytałem identyczny artykuł na

onecie i stąd mój koment :/

0

ej no panowie... to mi zaleciało na kopie ze stronki:

sport.onet,pl :/

0

thx idzie :D

0

nie działa ten link :/ przynajmniej mi :/

0

niech w końcu nasz Valdes zachowa czyste konto :/

0

dobrze robi Pep...Messi musi odpocząć, a i tym składem

damy radę

0

fffj do tej pory te wszystkie kretynizmy jakoś znosiłem, ale

z tego: "jednego z najlepszych sztabów medycznych" nie

mogę poprostu :/ widząc to co zawsze piszesz... to raczej

nie była ironia z Twojej strony ;] geniuszu słowa :D

a co do Jorquery - świetna sytuacja - większa rywalizacja,

Valdes jest zbyt pewny swojej pozycji dlatego tego broni jak

broni :/ a co do kontuzji to faktycznie - nie jest puki co źle w

tym sezonie, oby tak dalej :)

0

zaraz fffj napisze:

Milito to bardzo dobry defenzZOR, przecieSZ jest nalepszy

na sFojej pozycji. jakbym był trenerem to bym mu juz dała

szanse, zeby zagrał, bo jest najlepszym defenZOREM.

Pozdrawiam!!!

:D

0

kurrrrrrr :/

0

1 POŁOWA PIĘKNIE :) :) ;)

0

o kurrr..... nie wierze, co te chłopaki robią.... pięknie

0

goooool

0

Iniesta chyba na koksie jest...jeżdzi po nich az miło :)

0

Guardiola, za każdym razem zaskakuje podając skład,

trzeba wierzc jego umiejętnością

0

txt by lichy & fffj

fffj??

0

czekam z niecierpliwością na komentarz ManuFan'a, który...

o ile dobrze pamiętam, przed meczem coś pisał, że Barca w

takim składzie to nie da rady nawet zremisować o_O

0

sciah poezja ;)

0

pięęęęęęęęęęęęęeknie po raz drugi na przełamanie Messi

rlz ;)

0

Messi :) na przełamanie ;)

0

macie linki do jakieś innej strony, bo na tym justinie to coś

marnie idzie :/ z góry thx

0

będzie transmisja meczu w necie??

0

ja wiem , że wolność słowa jest i demokracja, ale czy ktoś

mógłby w końcu zabanować genialnego pana o nicku: fffj ??

to juz przestaje być śmiesznee

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?