balcermen
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kędzierzyn-koźle
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
ehh Iniesta.... oby to nic poważnego :/
0
Ban
0
pogoda masakryczna tam :/
0
nie no takie podsumowanka..... brawa dla redakcji ;) miodzio ;)
0
no co jak co... ale obrońców to już nam raczej nie trzeba...
0
Henry out, Hleb in!!
0
geniusza*
0
kurde weźcie tego geniusz zbanujcie...
0
ej no loooz... rano przeczytałem identyczny artykuł na
onecie i stąd mój koment :/
0
ej no panowie... to mi zaleciało na kopie ze stronki:
sport.onet,pl :/
0
thx idzie :D
0
nie działa ten link :/ przynajmniej mi :/
0
niech w końcu nasz Valdes zachowa czyste konto :/
0
dobrze robi Pep...Messi musi odpocząć, a i tym składem
damy radę
0
fffj do tej pory te wszystkie kretynizmy jakoś znosiłem, ale
z tego: "jednego z najlepszych sztabów medycznych" nie
mogę poprostu :/ widząc to co zawsze piszesz... to raczej
nie była ironia z Twojej strony ;] geniuszu słowa :D
a co do Jorquery - świetna sytuacja - większa rywalizacja,
Valdes jest zbyt pewny swojej pozycji dlatego tego broni jak
broni :/ a co do kontuzji to faktycznie - nie jest puki co źle w
tym sezonie, oby tak dalej :)
0
zaraz fffj napisze:
Milito to bardzo dobry defenzZOR, przecieSZ jest nalepszy
na sFojej pozycji. jakbym był trenerem to bym mu juz dała
szanse, zeby zagrał, bo jest najlepszym defenZOREM.
Pozdrawiam!!!
:D
0
kurrrrrrr :/
0
1 POŁOWA PIĘKNIE :) :) ;)
0
o kurrr..... nie wierze, co te chłopaki robią.... pięknie
0
goooool
0
Iniesta chyba na koksie jest...jeżdzi po nich az miło :)
0
Guardiola, za każdym razem zaskakuje podając skład,
trzeba wierzc jego umiejętnością
0
txt by lichy & fffj
fffj??
0
czekam z niecierpliwością na komentarz ManuFan'a, który...
o ile dobrze pamiętam, przed meczem coś pisał, że Barca w
takim składzie to nie da rady nawet zremisować o_O
0
sciah poezja ;)
0
pięęęęęęęęęęęęęeknie po raz drugi na przełamanie Messi
rlz ;)
0
Messi :) na przełamanie ;)
0
macie linki do jakieś innej strony, bo na tym justinie to coś
marnie idzie :/ z góry thx
0
będzie transmisja meczu w necie??
0
ja wiem , że wolność słowa jest i demokracja, ale czy ktoś
mógłby w końcu zabanować genialnego pana o nicku: fffj ??
to juz przestaje być śmiesznee