19 sierpnia 2013, 21:25
0
i * Rafinha :D
tak ;] a w obronie Tello, Dongou. Xavi o Rafinha ;]
4 sierpnia 2010, 13:56
hanc chyba nie wyczuli żartu :D
21 maja 2010, 11:53
Pytanie do redakcji: będzie jakaś transmisja z prezentacji Villi?
16 maja 2010, 00:32
morrison jest na liście rezerwowej ;] jeszcze wszystko może się zdarzyć
30 października 2008, 14:11
no co jak co... ale obrońców to już nam raczej nie trzeba...
5 października 2008, 12:19
nie działa ten link :/ przynajmniej mi :/
1 października 2008, 20:23
dobrze robi Pep...Messi musi odpocząć, a i tym składem damy radę
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
i * Rafinha :D
0
tak ;] a w obronie Tello, Dongou. Xavi o Rafinha ;]
0
hanc
chyba nie wyczuli żartu :D
0
Pytanie do redakcji:
będzie jakaś transmisja z prezentacji Villi?
0
morrison
jest na liście rezerwowej ;] jeszcze wszystko może się zdarzyć
0
no co jak co... ale obrońców to już nam raczej nie trzeba...
0
nie działa ten link :/ przynajmniej mi :/
0
dobrze robi Pep...Messi musi odpocząć, a i tym składem
damy radę
0
tak ;] a w obronie Tello, Dongou. Xavi o Rafinha ;]
0
i * Rafinha :D