To sie gryzie troche z teoria zwolennikow Messiego ktorzy uwazaja zupelnie odwrotnie. Pamietam jak kiedys Sir Alex Ferguson powiedzial ze wedlug niego najlepszy jest Cristiano bo w jakiej druzynie by nie gral potrafilby strzelic np. hattricka. Pamietam jaka wtedy byla krytyka na Fergiego.
Posiadania piłki: Real 58% Juve 42%, Sytuacje bramkowe: Real 19 Juve12, Podania Real 639 Juve 329. Troche obiektywizmu. Real byl w tym meczu po prostu lepszym zespolem i przede wszystkim walczyl. Zostalo im to wynagrodzone w doliczonym czasie przez podytkowanie sprawiedliwego rzutu karnego.
Jakos ciezko mi sobie wyobrazic Leo wyglaszajacego motywujaca przemowe,przeciez od zawsze wiadomo ze to niesmialy malo kontaktowy chlopak i takie cos do niego nie pasuje,nawet jak wyglosil przemowe ta watpie ze podziala...
Komentarze
1
0
Kiedy Messi strzelil hattricka grajac przeciwko druzynie Ronaldo bo nie pamietam?
0
To sie gryzie troche z teoria zwolennikow Messiego ktorzy uwazaja zupelnie odwrotnie. Pamietam jak kiedys Sir Alex Ferguson powiedzial ze wedlug niego najlepszy jest Cristiano bo w jakiej druzynie by nie gral potrafilby strzelic np. hattricka. Pamietam jaka wtedy byla krytyka na Fergiego.
8
Skrajna hipokryzja. Mowienie ze Ronaldo nie jest w zadnym aspekcie lepszy od Messiego to klamstwo.
0
Posiadania piłki: Real 58% Juve 42%, Sytuacje bramkowe: Real 19 Juve12, Podania Real 639 Juve 329. Troche obiektywizmu. Real byl w tym meczu po prostu lepszym zespolem i przede wszystkim walczyl. Zostalo im to wynagrodzone w doliczonym czasie przez podytkowanie sprawiedliwego rzutu karnego.
8
Skrajna hipokryzja. Mowienie ze Ronaldo nie jest w zadnym aspekcie lepszy od Messiego to klamstwo.
1
Nie wiem do konca o co Ci chodzi. Moje zdanie jest takie ze lepiej strzelac gole niz kiwac. Krotko i na temat.
1
1
Jakos ciezko mi sobie wyobrazic Leo wyglaszajacego motywujaca przemowe,przeciez od zawsze wiadomo ze to niesmialy malo kontaktowy chlopak i takie cos do niego nie pasuje,nawet jak wyglosil przemowe ta watpie ze podziala...
0
I oby dalej dobijal ,strzelal z karnych i na farta...A niech inni kiwaja :D